Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Najbogatsi Polacy składają kondolencje Lechowi Wałęsie!



Dominika i Sebastian Kulczyk składają kondolencje Lechowi Wałęsie

Kilka dni temu media poinformowały o śmierci syna Lecha Wałęsy. Przemysław Wałęsa został znaleziony w jednym z gdańskich mieszkań. Miał 43 lata. Informację o śmierci syna byłego prezydenta jako pierwszy podał RMF FM. Według stacji ciało mężczyzny znalazł wieczorem w mieszkaniu w Gdańsku jeden z członków rodziny. Do tej pory nie podano oficjalnej przyczyny śmierci, poza tym, że Przemysław miał prowadzić niezdrowy tryb życia.

Zobacz: Nowe fakty w sprawie śmierci syna Lecha Wałęsy! Jest komentarz bliskiej osoby: „Cztery lata temu podjął walkę z chorobą alkoholową…”

Dominika i Sebastian Kulczyk złożyli byłemu prezydentowi i jego rodzinie kondolencje za pośrednictwem Gazety Wyborczej. Są bardzo poruszeni ostatnimi wydarzeniami.

Panu Prezydentowi Lechowi Wałęsie Rodzinie i Najbliższym wyrazy głębokiego współczucia i żalu składają Dominika i Sebastian Kulczyk – napisali najbogatsi Polacy

Wyrazy współczucia dla całej rodziny.

Zobacz: Wczoraj zmarł jego syn, a Lech Wałęsa na Facebooku umieszcza wpisy o… Internauci są zmieszani: „Szokująca hierarchia spraw”

Dominika i Sebastian Kulczyk złożyli kondolencje Lechowi Wałęsie

Dominika i Sebastian Kulczyk złożyli kondolencje Lechowi Wałęsie

Smutna Dominika Kulczyk na mszy za Jana Kulczyka w pierwszą rocznicę śmierci

Dominika Kulczyk złożyła kondolencje Lechowi Wałęsie



Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×