Szukaj

Dominika Gwit idzie w stronę blondu. Długo czekała na swoją metamorfozę: „No to się odgruzowałam”

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit w końcu dotarła do fryzjera i gabinetu kosmetycznego. Jest nowa fryzura i są nowe paznokcie. Gwiazda jest zachwycona. Jeszcze kilka wizyt i będzie blondynką!

Nie każdy wie, ale Dominika Gwit jest absolwentką aż trzech uczelni. Skończyła aktorstwo, dziennikarstwo i filmoznawstwo. Występowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, ale popularność zyskała dzięki występowi w filmie Galerianki oraz pojawieniu się w serialach Przepis na życie i Singielka w stacji TVN. Na swoim koncie ma także książkę pt. Moja droga do nowego życia, w której opisała swoje problemy z nadwagą. Dziś już wiadomo, że cierpi na zespół metaboliczny.

Mam bardzo ostre choroby immunologiczne, które są zaburzeniem całego mojego metabolizmu. Bardzo intensywnie się leczę, mam bardzo mocne leki. To, że ktoś się odchudza, ważąc 60 kg, to zupełnie coś innego niż jak ktoś choruje na agresywne choroby immunologiczne jak ja – wyznała.

Aktualnie Dominika już w pełni akceptuje siebie. Jednak aby pozbyć się kompleksów i zaakceptować siebie, musiała stoczyć wielką wojnę z samą sobą.

Prywatnie jest związana z Wojciechem Dunaszewskim, montażystą telewizyjnym, którego poznała w 2016 podczas premiery spektaklu 2 w Teatrze Hugonówka w Konstancinie. W 2018 roku wzięli ślub.

W czasie pandemii Dominika nie próżnowała.  Wygłosiła kilka wykładów i ruszyła z kanałem na YouTubie, czym pochwaliła się na Instagramie. Aktorka postanowiła stworzyć cykl Dominika Bajki Czyta.

Dominika Gwit: nowa fryzura

Jedyne czego Dominice brakowało podczas przymusowej izolacji to fryzjera. Dziś jednak dotarła do salonu i pochwaliła się efektem. Jej włosy są znacznie jaśniejsze. Widać, że Gwit zmierza w kierunku blondu.

No to się odgruzowałam 🙂 włosy zrobione, dziękuję @ufryzjerow , pazury i brwi zrobione , dziękuję @beautymaniawawa , rzęski zrobione. Jestem zrobiona na lato!!! całuję Was wszystkich!!! Pięknego wieczoru! – napisała na Instagramie.

Fani nie szczędzą komplementów:

Piękny kolor włosków masz – napisała jedna z internautek.

Podoba wam się Dominika w nowej fryzurze?


Dominika Gwit (1)

Dominika Gwit

Dominika Gwit - Walentynki 2020

Dominika Gwit - Walentynki 2020

scena z: Dominika Gwit, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Dominika Gwit, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×