Szukaj

Kim Kardashian otworzyła lodówkę i niechący pokazała 3 produkty, dzięki którym wygląda bosko! Są bardzo tanie

Dieta Kim Kardashian jest bardzo prosta, ale tylko dla odważnych. Celebrytka pokazała zawartość swojej lodówki i wydało się, czym odżywia się na co dzień. Już wiadomo, dlaczego jest taka szczupła.

Kim Kardashian to jest prawdziwa legenda i dziewczyna renesansu: jest celebrytką, modelką, aktorką i bizneswoman. Właściwie nazywa się Kimberly Noel Kardashian West, a urodziła się 20 października 1980 roku. Przez wiele lat była cieniem swojej przyjaciółki Paris Hilton.

Ekscesy dziedziczki hotelowej fortuny rzucały odrobinę zainteresowania mediów także na Kim. Ale to nie było to, o czym marzyła ambitna potomkini Ormian (po ojcu) oraz Szkotów i Holendrów (po matce). Wszystko zmieniło się w lutym 2007 roku, kiedy wypłynęła przeznaczona tylko dla pełnoletnich taśma Kim z wokalistą R&B, Rayem J. Wyciekła przypadkiem czy niekoniecznie? Tego do końca nie wiadomo. Pewne jest, że zafundowała Kardashiance szybki wzrost popularności, z której korzysta do dzisiaj.

Już pół roku po skandalu z niegrzecznym filmem Kim ze swoimi dwiema siostrami, bratem, przyrodnim rodzeństwem, matką i ojczymem Bruce’em Jennerem (po korekcji płci Caitlyn Jenner) pojawili się w stacji E! we własnym rodzinnym show Z kamerą u Kardashianów. W grudniu Kim zaliczyła sesję dla magazynu Playboy.

Wydawać by się mogło, że skandale i celebryckie życie to będzie wszystko na co stać słynne Kardashianki. Jednak pomiędzy udziałem w Dancing with the Stars, America’s Next Top Model i innymi hitowymi shows, Kim bardzo dużo czasu poświęcała na działalność charytatywną. Była twarzą wielu kampanii pomagających m.in. kobietom startującym w biznesie. Wzięła też udział w kampanii Give a Damn, gdzie wspierała Cyndi Lauper w zapobieganiu dyskryminacji osób LGBT. Jednocześnie powstawały kolekcje strorjów, biżuterii, perfumy i kosmetyki sygnowane przez Kim. A wszystko to oczywiście obficie reklamowane roznegliżowanym ciałem celebrytki, która dla milionów stała się ideałem współczesnego piękna.

Dieta Kim Kardashian. Co trzyma w lodówce?

Co zrobić, żeby wygląda tak szczupło jak Kim Kardashian? Od lat to pytanie spędza sen z powiek dziewczynom na całym świecie. Operacje plastyczne to jedno. Ale samymi cięciami chirurga nie da się uzyskać wszystkiego. Potrzebne jest samozaparcie, dieta, zdrowy tryb życia. Czyli trzeba się cały czas trzymać w dyscyplinie i nie odpuszczać ani na moment.

Czy to jest łatwe? Odpowiedź zna każdy, kto choć raz próbował jakiejkolwiek diety. Ale żadna z nich nie jest tak szokująca jak dieta, którą Kim przypadkiem ujawniła światu.

Na fotce, która miała być reklamą bawełnianej bielizny, Kim stanęła przy swojej otwartej lodówce. Szok internautów był ogromny! Bo jak przeżyć na diecie złożonej raptem z roślinnego mleka, sałaty i wody?

Dieta Kim Kardashian. Co trzyma w lodówce?

Dieta Kim Kardashian. Co trzyma w lodówce?

Po co zarabiać miliony, skoro nie można spróbować nawet poczciwego tiramisu? Ani bezy? Kwestia priorytetów. Dla Kim od tłustych pyszności najwyraźniej ważniejsze jest tłuste konto.


2019 People's Choice Awards - Kim Kardashian West

2019 People's Choice Awards - Kim Kardashian West

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×