Demi Lovato stworzyła własny WIBRATOR. Nazwała go „Różdżką Demi”. Cena zwala z nóg

Demi Lovato z wibratorem

Demi Lovato z wibratorem

Demi Lovato pochwaliła się zaprojektowaniem własnej zabawki erotycznej. To wibrator warty ponad 300 zł. Skąd pomysł na przygotowanie takiego gadżetu?

Demi Lovato to gwiazda, która cieszy się popularnością na niemal całym świecie. Amerykanka jest znana nie tylko z muzyki, ale również licznych problemów. W przeszłości zmagała się m.in. z zaburzeniami odżywiania, ale i z uzależnieniem od napojów wyskokowych i narkotyków. W 2018 roku gwiazda przedawkowała używki i trafiła na odwyk. Przez wiele lat, zanim przedawkowała, była pod presją środowiska, które wymagało, aby zawsze wyglądała ona perfekcyjnie i spełniała wygórowane oczekiwania swoich fanów.

Myślę, że kiedy masz wokół siebie ludzi, którzy mówią ci pewne rzeczy, że powinieneś wyglądać w określony sposób, to utrudnia. Byłam w takiej sytuacji i po prostu przepracowywałam się. Szczerze uważam, że to właśnie doprowadziło do tego, że to wszystko wydarzyło się w ciągu ostatniego roku. Po prostu myślałam, że odzyskałam zdrowie, ale tego nie zrobiłam, a potem żyłam z takim kłamstwem i próbowałam pokazać światu, że jestem szczęśliwa, kiedy tak naprawdę nie byłam – opowiedziała w programie Pretty Big Deal.

Od czasu przedawkowania, kiedy prawie umarła, przestała zwracać uwagę na takie rzeczy i zaczęła żyć po swojemu.

Miałam wiele żyć. Jestem jak kot, wiesz? Jestem w moim dziewiątym życiu. Jestem gotowa, aby wrócić do robienia tego, co kocham, czyli do tworzenia muzyki. Nie żyję swoim życiem dla innych ludzi, ich nagłówków czy komentarzy na Twitterze – wyznała.

Jej oryginalność niekiedy jednak staje się dość problematyczna. Teraz znów jest o niej głośno. Wszystko za sprawą jej ekscentrycznego pomysłu.

Demi Lovato stworzyła własny wibrator

Demi Lovato pochwaliła się na Instagramie nowym produktem. Jest to wibrator. Stworzyła go przy współpracy z jednym ze sklepów internetowych. Jak napisała:

Przedstawiamy Różdżkę Demi! Chciałam stworzyć własną zabawkę erotyczną, która przeniesie Twój stosunek seksualny na następny poziom.

Gwiazda zamieściła zdjęcie, na którym trzyma pudełko z niewielkim gadżetem. Taka zabawka to koszt blisko 80 dolarów, czyli ponad 300 złotych! Nie jest to więc gadżet dla każdego. Demi przygotowała dwie wersje kolorystyczne produktu. Wibrator można sprawić sobie w kolorze żółtym lub różowym. Producent chwali produkt za zapewnienia orgazmu każdej osobie, design, cichą pracę, kompaktowość i ładne euti. Zdjęcia zabawki możecie zobaczyć w naszej galerii.

To nie ostatnia odjechana akcja Demi z ostatnich tygodni.  Ostatnio zadziwiła ona fanów swoimi cudacznymi wypowiedziami. Co wypaliła?

Demi Lovato staje w obronie UFO

Demi Lovato coraz częściej wypowiada się na tematy związane z UFO. Prowadzi nawet program Unidentified With Demi Lovato, w którym rozmawia z ludźmi o kosmitach. W jednym z ostatnich wywiadów stanęła ona w ich obronie. Powiedziała, że nie można ich nazywać mianem „obcych”. Zielonoskóre istoty z bajek nie są bowiem takie złe…

Naprawdę myślę, że gdyby istniało coś, co chciałoby nam coś zrobić, to już by się to stało. Uważam, że musimy przestać nazywać ich „obcymi”, ponieważ to obraźliwe określenie na wszystko – powiedziała.

Zdradziła też, w jaki sposób określa te fikcyjne stworzenia.

Lubię nazywać ich ET! To taka mała rzecz, której się nauczyłam – dodała.

Już w ubiegłym roku Demi wyznała, że osobiście widziała latający spodek. Wielu jej fanów przyjmuje te rewelacje z dużą dozą ostrożności. Część z nich martwi się o jej zdrowie.

Orientacja Demi Lovato. Jak się identyfikuje?

Na koniec powróćmy jednak do bardziej poważnych spraw. W maju bieżącego roku Demi Lovato przyznała, że jest członkinią społeczności LGBT+. Zadeklarowała się jako osoba niebinarna.

Miałam objawienie, że identyfikuję się jako osoba niebinarna. Czuję, że to najlepiej oddaje płynność, którą odczuwam w mojej ekspresji płciowej i pozwala mi czuć się najbardziej autentycznie i prawdziwie zarówno z osobą, którą wiem, że jestem, jak i tą, którą wciąż odkrywam – zadeklarowała w mediach społecznościowych.

Od tego czasu zaczęła używać angielskich zaimków neutralnych płciowo (w tym języku to they/them). Niebinarność to określenie na tożsamość, która nie jest ani wyłącznie męska, ani kobieca.

Śledzicie karierę Demi? Słuchacie jej muzyki?


Demi Lovato i jej gadżet erotyczny. Fotka z Instagrama

Demi Lovato i jej gadżet erotyczny. Fotka z Instagrama

Wibrator Demi Lovato

Wibrator Demi Lovato

Demi Lovato

Demi Lovato

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×