Szukaj

28-letnia Demi Lovato otarła się o śmierć: „Lekarze mówili, że mam 5 do 10 minut”. Opowiedziała o swoim koszmarze

Demi Lovato

Demi Lovato

Demi Lovato nagrała film dokumentalny o swoim życiu. Jej wyznania wstrząsają już w zapowiedzi. Zobaczcie.

Demi Lovato jest jedną z najpopularniejszych wokalistek pop na świecie. Ostatnio rozgłos zapewniły jej jednak nie tyle nowe piosenki, ile publiczne opowieści o problemach. 28-latka zmaga się z zaburzeniami odżywiania oraz uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. W 2018 roku przedawkowała narkotyki i trafiła na odwyk.

Gwiazda przez lata żyła pod ciągłą presją ze strony bliskich oraz branży, która oczekiwała, że za każdym razem będzie wyglądała doskonale. Zanim przedawkowała narkotyki, bardzo często w mediach społecznościowych pokazywała treningi, które były bardzo intensywne.

Myślę, że kiedy masz wokół siebie ludzi, którzy mówią ci pewne rzeczy, że powinieneś wyglądać w określony sposób, to utrudnia. Byłam w takiej sytuacji i po prostu przepracowywałam się. Szczerze uważam, że to właśnie doprowadziło do tego, że to wszystko wydarzyło się w ciągu ostatniego roku. Po prostu myślałam, że odzyskałam zdrowie, ale tego nie zrobiłam, a potem żyłam z takim kłamstwem i próbowałam pokazać światu, że jestem szczęśliwa, kiedy tak naprawdę nie byłam – opowiedziała w programie Pretty Big Deal.

Lovato przyznała, że to był najgorszy etap w jej życiu, do którego nie zamierza wracać. Przestała skupiać się na wyglądzie. To, co robiła wcześniej, wyniszczało ją psychicznie i fizycznie. Właśnie jest po sporej metamorfozie. Ma obecnie krótkie fioletowe włosy. Nagrała także dokumentalny film o swojej traumie. Jego zapowiedź jest wstrząsająca.

Demi Lovato zapowiada film o swoim życiu

28-letnia piosenkarka opowiada o wszystkim w zwiastunie jej nadchodzącego filmu dokumentalnego Demi Lovato: Dancing With The Devil, który pojawił się w środę 17 lutego. Premiera odbędzie się 23 marca na YouTubie.

Miałam trzy udary. Miałam atak serca. Moi lekarze powiedzieli, że mam jeszcze pięć do dziesięciu minut – mówiła o swoim prawie śmiertelnym przedawkowaniu z 2018 roku.

Podkreśla, że już nie raz ocierała się o śmierć:

Miałam wiele żyć. Jestem jak kot, wiesz? Jestem w moim dziewiątym życiu. Jestem gotowa, aby wrócić do robienia tego, co kocham, czyli do tworzenia muzyki. Nie żyję swoim życiem dla innych ludzi, ich nagłówków czy komentarzy na Twitterze.

Dokument ma odkryć wiele sekretów gwiazdy. Jej przyjaciel w zwiastunie mówi:

Demi jest świetna w ukrywaniu i udawaniu, że jest ok.

Zostanie pokazana również rozmowa o zaręczynach gwiazdy i jej powrocie do telewizji. Poniżej trailer.


Demi Lovato

Demi Lovato

Demi Lovato

Demi Lovato

Demi Lovato w bikini

Demi Lovato w bikini

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×