Demi była trzeźwa przez ostatnie sześć lat. Przełom nastąpił, gdy przyznała, że była uzależniona od alkoholu, kokainy i oksykodonu. Niedawno wypuściła nowy singiel, o nazwie Sober, w którym wyjawiła jak doszło do tego, że wypadła z torów i zaczęła nadużywać substancji odurzających.
Pierwszy raz zaśpiewała Sober podczas koncertu w Lizbonie na festiwalu Rock in Rio 24 czerwca. Wyjawiła co brała, wyjawiła, że miała problemy z utrzymaniem trzeźwości i znów jest na terapii, która ma pomóc jej stanąć na nogi.
Miejmy nadzieję, że lekarzom uda się postawić ją na nogi i pomóc w terapii.