Rodzina gwiazdy zdecydowała się wydać oficjalne oświadczenie kilka godzin po pierwszych informacjach o stanie gwiazdy:
Teraz Demi stanęła już na nogi i wróciła do social mediów, publikując pierwsze zdjęcie od sierpnia. Gwiazda wybrała się na wybory, które właśnie rozpoczęły się w Stanach Zjednoczonych. Na nowym zdjęciu wygląda na zdrową, jest promienna i piękniejsza niż kiedykolwiek. Najwyraźniej terapia w ośrodku, wsparcie rodziny i miłość fanów tym razem zdziałały cuda, bo wokalistka nigdy nie wyglądała lepiej. W lekkim makijażu, prostej fryzurce i chwaląc się nienaganną figurą, Lovato dała fanom świadectwo swojego świetnego stanu.
Miejmy nadzieję, że się utrzyma.