Wirtualna Polska

Demi Lovato zrobiła tatuaż na pół głowy. Dumnie go zaprezentowała i wyjaśniła, jakie ma znaczenie

Demi Lovato zrobiła tatuaż na pół głowy. Dumnie go zaprezentowała i wyjaśniła, jakie ma znaczenie

Demi Lovato

Demi Lovato słynie ze swojego zamiłowania do tatuaży. W ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy na jej ciele pojawiło się kilka dziar, jednak żadna z nich nie robi tak spektakularnego efektu, jak ta ostatnia. Dla niej musiała ogolić połowę głowy. Jaki wzór wybrała?

Wirtualna Polska

Demi Lovato to gwiazda, która cieszy się bardzo dużą popularnością niemalże na całym świecie. Zyskała grono wiernych fanów po tym, jak zaczęła występować w popularnych serialach Disneya, do których z powodzeniem można zaliczyć Słoneczną Sonny, Camp Rock oraz Program ochrony księżniczek. W międzyczasie rozwijała się również jako wokalistka. Choć na estradzie rozbłysła niczym najjaśniejsza gwiazda, z biegiem czasu coraz głośniej zaczęło robić się o jej problemach. Jeszcze kilka lat temu zmagała się m.in. z zaburzeniami odżywania, uzależnieniem od napojów wyskokowych i narkotyków. W 2018 roku po przedawkowaniu używek trafiła na odwyk. Nieco później przyznała, że źródłem wszystkich jej problemów było to, że przez wiele lat czuła nacisk środowiska artystycznego, które oczekiwało, że zawsze będzie wyglądała perfekcyjnie, a fani mieli wobec niej wygórowane oczekiwania.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Myślę, że kiedy masz wokół siebie ludzi, którzy mówią ci pewne rzeczy, że powinieneś wyglądać w określony sposób, to utrudnia. Byłam w takiej sytuacji i po prostu przepracowywałam się. Szczerze uważam, że to właśnie doprowadziło do tego, że to wszystko wydarzyło się w ciągu ostatniego roku. Po prostu myślałam, że odzyskałam zdrowie, ale tego nie zrobiłam, a potem żyłam z takim kłamstwem i próbowałam pokazać światu, że jestem szczęśliwa, kiedy tak naprawdę nie byłam – opowiedziała w programie Pretty Big Deal.

Gwiazda od tamtych traumatycznych wydarzeń pokonała długą drogę, dzięki której udało jej się wyjść na prostą. Nie wstydzi się tego, że nosi większy rozmiar i chętnie pokazuje swoje ciało, które naznaczone jest nie tylko rozstępami, ale i licznymi tatuażami.

Demi Lovato zrobiła tatuaż na głowie

Lovato zrobiła sobie pierwszy tatuaż w wieku 16 lat i nie poprzestała na jednym. Na tę chwilę szacuje się, że ma na swoim ciele ponad 20 wzorów, które w większości mają dla niej osobiste znaczenie. Na nadgarstkach ma wytatuowany napis Stay Strong, czyli bądź silny/a, który zasłania blizny powstałe w wyniku samookaleczenia.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Choć wokalistka ma na swoim ciele kilka większych dziar, tak jak lew na dłoni, obok najnowszego malunku nie sposób przejść obojętnie. 8 stycznia media społecznościowe obiegło zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, że Demi ostrzygła na łyso połowę głowy, na której wytatuowano ogromnego pająka. Jak przyznała, ma on dla niej znaczenie symboliczne. W ramach wyjaśnienia przytoczyła fragment opowiadania pt. Babcia Pająk przynosi światło. Postać wspomnianej kobiety w wielu plemionach indiańskich uważana jest za bóstwo o imieniu Spider Woman.

To Babcia Pająk nauczyła nas wielu rzeczy. Nauczyła nas garncarstwa i tkactwa. Nauczyła nas ognia, światła i ciemności. Nauczyła nas, że wszyscy jesteśmy połączeni w sieci, że każdy z nas ma swoje miejsce na tym świecie – napisała.

Trzeba przyznać, że Demi nie brakowało odwagi. Powszechnie uważa się, że głowa jest jednym z najboleśniejszych miejsc do wykonania tatuażu, ponieważ pod skórą znajduje się niewielka ilość tłuszczu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak prezentuje się skończona dziara Demi. Podoba wam się taki wzór?

Demi Lovato

Demi Lovato

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Demi Lovato - znaczenie najnowszego tatuażu

Demi Lovato - znaczenie najnowszego tatuażu

Demi Lovato - ślub Paris Hilton

Demi Lovato - ślub Paris Hilton

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×