Szukaj

Dawid Podsiadło wydał nowy teledysk. Zaprosił do niego największe polskie gwiazdy [WIDEO]

Dawid Podsiadło opublikował nowy teledysk. Muzyk, do udziału w klipie, zaprosił największe gwiazdy. Zobacz, kto pojawił się w klipie.
Dawid Podsiadło - teledysk

Dawid Podsiadło - teledysk

Dawid Podsiadło to jeden z popularniejszych polskich piosenkarzy. Świadczyć może o tym fakt, że bilety niemal na każdy jego występ wyprzedają się błyskawicznie. Tak było chociażby podczas jego trasy Małomiasteczowy, która przyciągnęła prawdziwe tłumy fanów.

Specjalnie dla nich Podsiadło zaplanował jeszcze jeden koncert, w trakcie którego połączy swoje siły i na scenie wystąpi z Taco Hemingwayem. Okazuje się, że to niejedyna niespodzianka, którą muzyk przygotował dla swoich fanów. Właśnie do sieci trafił najnowszy teledysk muzyka, który nagrał do piosenki Trofea.

Do udziału w klipie zaprosił całą plejadę gwiazd. Oprócz piosenkarza, pojawiają się tam także m.in. Borys Szyc, Agata Buzek, Magdalena Cielecka oraz Wiktor Zborowski. To, jak przyznał sam artysta na swoim Facebooku, największa produkcja jaką zrealizował muzyk do tej pory:

Czuję się obłędnie wyróżniony tym, że tak wiele fantastycznych osób z produkcji i tylu znakomitych aktorów wzięło udział w tej przygodzie. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w projekt za całe SERCE oddane by teledysk do Trofeów mógł powstać – napisał sam Dawid na Facebooku.

Chociaż klip w sieci jest od niedawna, błyskawicznie zdobywa wyświetlenia i przychylne komentarze fanów, którzy są zachwyceni nowym kawałkiem:

  • Bardzo chciałam, żeby akurat ta piosenka była kolejnym singlem!
  • Najlepszy krótkometrażowy film z najwspanialszą muzyką Petarda
  • To najbardziej oryginalny polski klip. Coś pięknego.
  • Skarb narodowy tyle w temacie. Wszystkiego najlepszego i kolejnych hitów!

Dodajmy, że teledysk został opublikowany w 26 urodziny muzyka. Lepszego prezentu niż pozytywny odbiór przez fanów,  nie mógł sobie chyba zażyczyć.

 

Zobacz: Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wystąpią na jednej scenie! To będzie pożegnalny koncert gwiazdora!

Zobacz: Dawid Podsiadło zwierzył się fankom z nowej miłości! Takiego wyznania się nie spodziewały!

Zobacz: Dawid Podsiadło zaszyfrował ważne wiadomości w piosenkach „Małomiasteczkowy” i „Nie ma fal”! O czym tak naprawdę zaśpiewał?


Dawid Podsiadło - nowy teledysk

Dawid Podsiadło - nowy teledysk

Dawid Podsiadło - teledysk Trofea

Dawid Podsiadło - teledysk Trofea

Dawid Podsiadło - nagrał nowy teledysk

Dawid Podsiadło - nagrał nowy teledysk

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×