Takiego bożonarodzeniowego prezentu od Dawida Podsiadło chyba nikt się nie spodziewał! Będziecie w szoku!

Dawid Podsiadło prezent świąteczny

Dawid Podsiadło prezent świąteczny

Dawid Podsiadło dodał fragment nowej piosenki

W październiku Dawid Podsiadło zniknął z mediów społecznościowy. Jednak kilka dni temu oświadczył fanom, że wraca na Instagram i do regularnego publikowania postów. Tego samego dnia od razu podzielił się z obserwatorami zdjęciami swojego mieszkania. Nie był to codzienny widok, ponieważ artysta stroni od nadmiernego pokazywania swojej prywatności. Choć można wnioskować, że przerwa od social mediów zmieniła coś w myśleniu młodego wokalisty, ponieważ z okazji Świąt opublikował na InstaStories także zdjęcie swojej mamy!

Prezent specjalny dla Was od mojej Mamci – czytamy podpis na zdjęciu.

Aby tego było mało, fani otrzymali od Dawida prawdziwą wisienkę na torcie. Bowiem zwycięzca II edycji  programu X Factor udostępnił fragment najnowszej piosenki, którą opatrzył obszernym podpisem.

Cześć! Święta 2017! Uwielbiam ten moment w roku. Heheh.. Śmieję się, bo chciałem napisać bardzo długą i prywatną wiadomość, a w połowie przypomniałem sobie dlaczego pożegnałem się z Instagramem na kilka miesięcy. Prywatność to słowo klucz w tej sytuacji. Nauczony już doświadczeniami poskromiłem więc chęć dzielenia się szczegółami mojego życia. Powiem tylko, że rok 2017 był dla mnie wyjątkowo trudny i nie wiem czego oczekiwać w 2018. Być może to ekscytująca perspektywa. Na razie skupiam się na dniach, w których egzystuję. Tak jest łatwiej. Pozostaje mi życzyć Wam spokojnych, zdrowych i wesołych, uśmiechniętych świąt. Poddajcie się tej szaleńczej fali euforii i optymizmu. Chociaż na kilka dni. W nagraniu udostępniam fragment melodii, którą od kilku miesięcy szlifuję, i z której jestem niezwykle zadowolony. To najważniejsza melodia jaką wymyśliłem. Kiedyś będzie z tego piękny utwór. Dzisiaj jeszcze nazywa się „Forever”. Czule ściskam, uważajcie na siebie! – czytamy.

A Wam, jak podobają się prezenty od Dawida Podsiadło?

Cześć! Święta 2017! Uwielbiam ten moment w roku. Heheh.. śmieję się, bo chciałem napisać bardzo długą i prywatną wiadomość, a w połowie przypomniałem sobie dlaczego pożegnałem się z instagramem na kilka miesięcy. Prywatność to słowo klucz w tej sytuacji. Nauczony już doświadczeniami poskromiłem więc chęć dzielenia się szczegółami mojego życia. Powiem tylko, że rok 2017 był dla mnie wyjątkowo trudny i nie wiem czego oczekiwać w 2018. Być może to ekscytująca perspektywa. Na razie skupiam się na dniach, w których egzystuję. Tak jest łatwiej. Pozostaje mi życzyć Wam spokojnych, zdrowych i wesołych, uśmiechniętych świąt. Poddajcie się tej szaleńczej fali euforii i optymizmu. Chociaż na kilka dni. W nagraniu udostępniam fragment melodii, którą od kilku miesięcy szlifuję, i z której jestem niezwykle zadowolony. To najważniejsza melodia jaką wymyśliłem. Kiedyś będzie z tego piękny utwór. Dzisiaj jeszcze nazywa się „forever”. Czule ściskam, uważajcie na siebie! ?☃️??⭐️❄️??

A post shared by Dawid Podsiadło (@dylanwishop) on

Zobacz: Dawid Podsiadło bierze ślub! Znane są szczegóły planowanej uroczystości!

Zobacz: Nie uwierzycie jakich polskich artystów najczęściej słuchano za granicą w 2017 roku! Zapomnijcie o Margaret i Michale Szpaku! Weekend w czołówce!

Zobacz: Dawid Podsiadło nagle uaktywnił się na swoim Instagramie! Zaszalał i pokazał światu swoje czadowe mieszkanie!


Dawid Podsiadło pokazał mamę

Dawid Podsiadło pokazał mamę

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło - Polsat SuperHit Festiwal

Dawid Podsiadło - Polsat SuperHit Festiwal

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×