Szukaj

David Beckham dla swojej małej księżniczki Harper zrobi wszystko! Zobaczcie na co tatuś pozwolił córce!

David Beckham, Harper, makijaż

David Beckham, Harper, makijaż

Harper Beckham zrobiła makijaż Davidowi

David Beckham i Victoria Beckham uchodzą za modelowe małżeństwo, co w świecie show-biznesu, skandali, zdrad, rozwodów i sekretnych romansów wcale nie jest takie proste. Para jest ze sobą od ponad dwóch dekad, wychowuje razem gromadkę dzieci i mimo plotek o rozstaniu i kryzysach, wciąż trwa u swojego boku. Są nie tylko zakochani na zabój w sobie, ale również w swoich potomkach. Każde z nich wykazuje się również specjalnym talentem: Brooklyn fotografuje, Cruz śpiewa i gra na fortepianie, Romeo idzie w ślady ojca i gra w piłkę… A Harper marzy o byciu wizażystką!

Zanim pójdzie do szkoły i zrobi karierę malując modelki do sesji największych projektantów na świecie, musi mieć jakieś podstawy. Ćwiczy więc dzień i noc, a dzielni rodzice służą jej wiernie za „płótno” do tych eksperymentów. David, który nie widzi świata poza jedyną córeczką jakiej się doczekał, jest w tym wypadku wyjątkowo gorliwym modelem.

Victoria podzieliła się uroczym zdjęciem, na którym 6-letnia Harper pieczołowicie maluje na twarzy Beckhama coś, co najłatwiej określić mianem „esów i floresów”. Na razie nie przejawia wielkich umiejętności w tym kierunku, ale zapał i chęci często wystarczą by zajść na sam szczyt, więc trzeba dać jej odrobinę czasu. Rodzice byli za to zachwyceni wyczynami córki.

David na zdjęciu pokazanym przez żonę miał narysowane na czole brązowe łaty, przypominające uszy, ciemną kropkę na nosie i brokat, który Harper właśnie nakładała uśmiechniętemu ojcu na policzki.

 

Jeśli Harper nie zdecyduje się na karierę wizażystki, będziemy bardzo zaskoczeni. Z drugiej strony – z takim zapleczem i zestawem genów, mogłaby nawet zostać kolejną królową angielską. Koniec końców Beckhamowie przyjaźnią się z księżną Kate i księciem Williamem

Seksowny Dawid Beckham zmienił swoją fryzurę! Wygląda zupełnie inaczej!

Victoria Beckham pokazała swój pałac w Londynie! To się nazywa luksus! [ZDJĘCIA]

Do Davida i Victorii Beckham w Paryżu dołączył Brooklyn! Stylowe trio podbija stolicę mody


Harper Beckham zrobiła makijaż Davidowi

Harper Beckham zrobiła makijaż Davidowi

David Beckham wrócił do fryzury z czasów młodości

David Beckham wrócił do fryzury z czasów młodości

David i Victoria Beckhamowie na ślubie księcia Williama i księżnej Kate – 29/04/2011

David i Victoria Beckhamowie na ślubie księcia Williama i księżnej Kate – 29/04/2011

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×