Mister Polski 2019 Daniel Borzewski zna się z Edytą Górniak i występował w „Tańcu z gwiazdami”. To nie koniec jego imponujących sukcesów. Jest coś jeszcze

Edyta Górniak i Dawid Borzewski

Daniel Borzewski wygrał konkurs na Mistera Polski 2019. Przystojny blondyn od dawna jest związany z show-biznesem. Pojawił się m.in. w Tańcu z gwiazdami, a także zna się z Edytą Górniak. Co jeszcze wiemy na jego temat?

Mister Polski 2019 wybrany. W środowy wieczór, o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny w Polsce rywalizowało 28 kandydatów, którzy zostali wyłonieni drogą wcześniejszych selekcji. Robili, co tylko mogli, by przyciągnąć uwagę sporego grona jurorow. Czarowali imponującą muskulaturą, brali udział w pokazach mody, prezentowali swoje talenty.

Zwycięzca mógł być tylko jeden. Po długich obradach ekspertów, Misterem Polski 2019 został Daniel Borzewski, 23-letni tancerz, który na co dzień mieszka w Warszawie.

Zobacz: Mister Polski 2019 wybrany! Wygrał Daniel Borzewski. Ma 23 lata i bez koszulki wygląda idealnie. Co jeszcze o nim wiemy?

Daniel Borzewski ma powiązania z show-biznesem. Jakie?

Czym Mister Polski 2019 zajmuje się na co dzień? Okazuje się, że Daniel współpracuje z grupą taneczną Volt Agustina Egurroli.Dzięki temu bierze udział przy tworzeniu największych telewizyjnych produkcji, wśród których można wymienić m.in. Taniec z gwiazdamiTwoja Twarz Brzmi Znajomo czy Dance, dance, dance.

Zobacz: Gwiazdy na kolacji powitalnej Mistera Polski: Jakub Kucner, Olga Buława, Agnieszka Drewnicka

View this post on Instagram

Program @dancedancedancetvp dobiegł końca ✔️ Za mną niezliczone ilości godzin na sali, choreografie i chwile słabości… ale mogę szczerze powiedzieć, że było warto ????????. To niesamowita przygoda brać udział w takiej produkcji – tańczyć do hitów znanych na całym świecie oraz poczuć się jak tancerz biorący udział w teledyskach największych gwiazd ????????⭐️ Z tego miejsca chciałbym podziękować: ????????@agustinegurrola za możliwość uczestnictwa w programie ???????? ????????Tancerzom – @egurroladanceagency , @voltbyegurrola za to, że wspólnie wykonaliśmy kawał dobrej roboty ???????? ????????Trenerom – @julia_maria_kinga_adamczyk_ @paula_kubicka @katarzyna_mieczkowska @cukiandcream @klaudiaantos @tomprzadkowsky @art.golec @marcin.mielczarczyk za trud włożony w naukę ogromnej ilości choreografii ???????? Wielkie podziękowania i gratulacje dla naszych gwiazd! ⭐️ @wiktoria_gasiewska i @adam_zdrojkowski ???????????? ⭐️ @marcelina_zawadzka i @rafalmaslak ⭐️ @kasia_dziurska i @emilian_gankowski ⭐️ @kazadi_official i Victoria Kazadi ⭐️ @pkrupinska i @klaudiahalejcio ⭐️ @monika_mazur_ i @dariuszwieteska Jesteście wielcy ???????????????????????? I nasze super trio! Niezastąpieni jurorzy: ???? @idavictoria ???? @chodakowskaewa ???? @kupiszrobert Dziękuje również: ????????stylistom @realanah @domiwro ✂️ fryzjerom @maciej_wroblewski_official @maciejwroblewski_hairstudio ????makeupistom @makeupmartagaska Za dbanie o nasz wygląd podczas nagrań ???????? Dziękuje wszystkim którzy przyczynili się do powstania tej produkcji ???????? @dancedancedancetvp ???? #dancedancedance #dacne #taniec #dancer #dancing #show #stage #work #lovemyjob #stars #choreography #finally #goodwork #hardwork #misterpolski #misterpolski2019 #model #topmodel #polishboy #polskichlopak #warsaw #warszawa #poland #polska

A post shared by Daniel Borzewski (@daniel.borzewski) on

Mister na swoim koncie ma także doświadczenie w występach na żywo. Tańczył podczas imprez sylwestrowych w Warszawie i Zakopanem, a także na festiwalach w Opolu czy w Sopocie. Na jednej scenie pojawił się m.in. Ewą Farną, czym pochwalił się w mediach społecznościowych.

Daniel Borzewski wystąpił z Ewą Farną podczas festiwalu w Sopocie

Daniel Borzewski wystąpił z Ewą Farną podczas festiwalu w Sopocie. Jak się zaprezentował?

Dodatkowo Borzewski co jakiś czas pojawia się w teledyskach – w tym m.in. w klipie Edyty Górniak, promującym program My Way. Mister pojawia się jako jeden z tancerzy występujących u boku divy, którą w finałowej scenie prowadzi za rękę w stronę auta.

Zobacz: Edyta Górniak na sam koniec roku wypuściła nową piosenkę! To może być hit sylwestrowej nocy! [WIDEO]

Edyta Górniak w teledysku do piosenki My Way

Edyta Górniak w teledysku do piosenki My Way

Edyta Górniak zna się z misterem

Edyta Górniak zna się z misterem. Daniel Borzewski występował w jej klipie

Zobacz: Gwiazdy na wyborach Mistera Polski: Dominika Tajner, Gosia Andrzejewicz, Justyna Żyła, Jakub Kucner

Teraz, gdy Daniel Borzewski otrzymał tytuł Mistera Polski 2019, jego kariera nabierze rozpędu. O swoich planach opowiedział naszej reporterce:

Chce dobrze wykorzystać swoje 5 minut. Jeśli chodzi o show-biznes, to mam z tym styczność. Jestem zawodowym tancerzem prestiżowej grupy, więc jestem w tym świecie. Przyszedłem do tego konkursu, aby pokazać siebie jako osobę pierwszorzędną. Bo zawsze byłem drugi i jako tło. Chce pokazać Polsce, że warto jest spełniać swoje marzenia i pasje.

Coś czujemy, że nowy Mister Polski nieźle namiesza w show-biznesie! Trzymamy kciuki.


Edyta Górniak w teledysku do piosenki My Way

Edyta Górniak w teledysku do piosenki My Way

Edyta Górniak zna się z misterem

Edyta Górniak zna się z misterem

Edyta Górniak z Misterem Polski

Edyta Górniak z Misterem Polski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×