Za piękną suknią Królowej życia na ramówce TVN kryje się smutna historia. Dagmara próbowała zamaskować problemy ze zdrowiem

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska w nowym wywiadzie zdradziła, że zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Nie obejdzie się bez operacji.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z barwniejszych bohaterek Królowych Życia, programu, w którym prezentowane są historie bohaterów, którzy osiągnęli sukces i żyją na swoich zasadach. Dzięki niemu celebrytka osiągnęła niesamowitą popularność, a także spore grono fanów, które śledzi każdą informację na jej temat. Doniesienia nie zawsze są wesołe.

W 2019 roku Kaźmierska brała udział w poważnym wypadku samochodowym, który o mały włos zakończyłby się tragedią. Na Instagramie opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Obie nogi miała w gipsie:

Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić . O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo

Dagmara Kaźmierska o swoim stanie zdrowia. Czeka ją operacja

Chociaż od tragicznego zdarzenia minęły dwa lata, Dagmara Kaźmierska zdaje sobie sprawę z tego, że prawdopodobnie nie wróci do pełnej sprawności. Rok temu w rozmowie z Super Expressem mówiła, że wypadek do końca życia będzie dawać się jej we znaki:

Nie jestem w stanie stać długo na nogach. Wypadek do końca życia będzie dawał się we znaki. Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności – przyznała w rozmowie z Super Expressem.

Dagmara na temat aktualnego stanu zdrowia, wypowiedziała się w rozmowie z Dzień Dobry TVN. Podkreśliła, że wie, iż nie będzie lepiej. Dodała, że nie obejdzie się bez operacji:

Może być tylko gorzej. To jest kwestia, jak organizm będzie przyjmował starzenie się kości. Nie będzie lepiej. Idzie degradacja. Nie mam chrząstek stawowych, nie mam pięty, bo była zmiażdżona. Mam sztuczne więzadła, implanty. Ruch jest zachowany, jeśli chodzi o staw skokowy. Prawa noga jest natomiast do operacji, bo jest krzywa.

Mimo iż te doniesienia nie napawają optymizmem, Dagmara Kaźmierska nie zamierza siedzieć w domu. Niedawno pojawiła się podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN, w której trakcie zachwycała stylizacją. Sięgnęła po spektakularną, czerwoną suknię, w której wyglądała jak prawdziwa Królowa Życia.


Dagmara Kaźmierska jest w szpitalu

Dagmara Kaźmierska jest w szpitalu

Dagmara Kaźmierska - jesienna ramówka TVN 2021

Dagmara Kaźmierska - jesienna ramówka TVN 2021

Dagmara Kaźmierska - jesienna ramówka TVN 2021

Dagmara Kaźmierska - jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×