Szukaj

Dagmara Kaźmierska miała poważny wypadek! Królowa życia otarła się o śmierć! Jest zdjęcie ze szpitala!

Dagmara Kaźmierska miała wypadek, na skutek którego znajduje się w szpitalu. Królowa życia opublikowała swoje zdjęcie ze szpitalnego łóżka, opatrując je niepokojącym komentarzem. Internauci zamarli.
Dagmara Kaźmierska wypadek

Dagmara Kaźmierska wypadek

Dagmara Kaźmierska zaskarbiła sobie wielką sympatię fanów dzięki programowi Królowe życia. Bizneswoman w telewizyjnym show w brawurowy sposób oprowadza widzów po swoim spektakularnym życiu, pokazując luksusy w jakich opływa. W programie możemy oglądać także przystojnego partnera celebrytki Jacka oraz jej syna Conana. Od czasu emisji pierwszego sezonu show, Dagmara stała się rozpoznawalną osobowością telewizyjną brylującą w internecie prawie jak Natalia Siwiec.

Kaźmierska uwielbia chwalić się swoim życiem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej Instagramie znajdziemy mnóstwo ciekawych relacji z podróży, zakupów czy z domowych pieleszy. Niestety w ostatnim czasie celebrytka bardzo zaniepokoiła swoich znajomych i fanów, którym pokazała opatrzone zaskakującym komentarzem zdjęcie z łóżka szpitalnego:

Aniołki Moje. Całuję i pozdrawiam Was z całego serca. Pamiętajcie nic ważniejszego nad miłość , rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić . O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo … – napisała Dagmara.

Na zdjęciu widzimy Królową życia w piżamce w cętki, w pełnym makijażu i figlarnym kucyku. Niestety ten luksusowy widok zakłócają prawdopodobnie połamane nogi Dagmary, które są w gipsie! Dokładnie nie wiadomo co się stało i w jakim stanie jest ulubienica widzów. Zdjęcie poturbowanej celebrytki wywołało ogromne zamieszanie wśród internautów. Pod postem pojawiło się mnóstwo miłych słów wsparcia od jej fanów:

  • Ja Ci Kochanie dam stypę
  • Ja będę tańczyć na Twoim weselu
  • Będziemy celebrować jeszcze nasze chwile…nasze rozmowy…naszą radość…
  • Do wesela się zagoi
  • Wracaj szybko do zdrowia
  • KOCHANA TRZYMAJ SIĘ
  • Wytrwałości i szybkiego powrotu do zdrowia

Życzymy Dagmarze szybkiego powrotu do zdrowia.

❤️❤️❤️Aniołki Moje ❤️❤️❤️Całuję i pozdrawiam Was z całego serca ❤️❤️❤️Pamiętajcie nic ważniejszego nad miłość , rodzinę…

Opublikowany przez Dagmara Kaźmierska Wtorek, 28 maja 2019

Zobacz: Co za przepych! Dagmara z “Królowych życia” pochwaliła się luksusowym mieszkaniem! Oto jej pałac!

Zobacz: Syn Dagmary Kaźmierskiej zmienił się prawdziwego przystojniaka! Conan pozbył się pryszczy i ostro przypakował!

Zobacz: Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? Królowa życia wygląda tak młodo, że aż trudno uwierzyć w jej wiek!


Dagmara Kaźmierska jest w szpitalu

Dagmara Kaźmierska jest w szpitalu

Dagmara Kaźmierska metamorfoza

Dagmara Kaźmierska metamorfoza

Dagmara Kaźmierska ma nowa fryzurę

Dagmara Kaźmierska ma nowa fryzurę

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×