Dagmara Kaźmierska miała poważny wypadek! Królowa życia otarła się o śmierć! Jest zdjęcie ze szpitala!

Dagmara Kaźmierska wypadek

Dagmara Kaźmierska wypadek

Dagmara Kaźmierska miała wypadek, na skutek którego znajduje się w szpitalu. Królowa życia opublikowała swoje zdjęcie ze szpitalnego łóżka, opatrując je niepokojącym komentarzem. Internauci zamarli.

Dagmara Kaźmierska zaskarbiła sobie wielką sympatię fanów dzięki programowi Królowe życia. Bizneswoman w telewizyjnym show w brawurowy sposób oprowadza widzów po swoim spektakularnym życiu, pokazując luksusy w jakich opływa. W programie możemy oglądać także przystojnego partnera celebrytki Jacka oraz jej syna Conana. Od czasu emisji pierwszego sezonu show, Dagmara stała się rozpoznawalną osobowością telewizyjną brylującą w internecie prawie jak Natalia Siwiec.

Kaźmierska uwielbia chwalić się swoim życiem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej Instagramie znajdziemy mnóstwo ciekawych relacji z podróży, zakupów czy z domowych pieleszy. Niestety w ostatnim czasie celebrytka bardzo zaniepokoiła swoich znajomych i fanów, którym pokazała opatrzone zaskakującym komentarzem zdjęcie z łóżka szpitalnego:

Aniołki Moje. Całuję i pozdrawiam Was z całego serca. Pamiętajcie nic ważniejszego nad miłość , rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić . O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo … – napisała Dagmara.

Na zdjęciu widzimy Królową życia w piżamce w cętki, w pełnym makijażu i figlarnym kucyku. Niestety ten luksusowy widok zakłócają prawdopodobnie połamane nogi Dagmary, które są w gipsie! Dokładnie nie wiadomo co się stało i w jakim stanie jest ulubienica widzów. Zdjęcie poturbowanej celebrytki wywołało ogromne zamieszanie wśród internautów. Pod postem pojawiło się mnóstwo miłych słów wsparcia od jej fanów:

  • Ja Ci Kochanie dam stypę
  • Ja będę tańczyć na Twoim weselu
  • Będziemy celebrować jeszcze nasze chwile…nasze rozmowy…naszą radość…
  • Do wesela się zagoi
  • Wracaj szybko do zdrowia
  • KOCHANA TRZYMAJ SIĘ
  • Wytrwałości i szybkiego powrotu do zdrowia

Życzymy Dagmarze szybkiego powrotu do zdrowia.

❤️❤️❤️Aniołki Moje ❤️❤️❤️Całuję i pozdrawiam Was z całego serca ❤️❤️❤️Pamiętajcie nic ważniejszego nad miłość , rodzinę…

Opublikowany przez Dagmara Kaźmierska Wtorek, 28 maja 2019

Zobacz: Co za przepych! Dagmara z “Królowych życia” pochwaliła się luksusowym mieszkaniem! Oto jej pałac!

Zobacz: Syn Dagmary Kaźmierskiej zmienił się prawdziwego przystojniaka! Conan pozbył się pryszczy i ostro przypakował!

Zobacz: Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? Królowa życia wygląda tak młodo, że aż trudno uwierzyć w jej wiek!


Dagmara Kaźmierska jest w szpitalu

Dagmara Kaźmierska jest w szpitalu

Dagmara Kaźmierska metamorfoza

Dagmara Kaźmierska metamorfoza

Dagmara Kaźmierska ma nowa fryzurę

Dagmara Kaźmierska ma nowa fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×