Na ramówce TVN nie było Rozenek, ale była Królowa Życia! O wejściu Dagmary Kaźmierskiej będzie mówiło się jeszcze długo

Dagmara Kaźmierska ramówka TVN

Dagmara Kaźmierska ramówka TVN

Dagmara Kaźmierska na jesiennej ramówce TVN pojawiła się w stylizacji, która przyćmiła inne gwiazdy i doskonale wypełniła lukę po nieobecnej Małgorzacie Rozenek. Jej wejście na czerwony dywan show-biznes zapamięta na długie lata.

Koniec lata jest jednoznaczny, z tym że stacje telewizyjne prezentują swoją ramówkę. Nie inaczej jest także tego lata, a kolejni nadawcy powoli przedstawiają to, co przygotowali dla swoich widzów na długie jesienne wieczory.

Stacja TVN w czwartkowe przedpołudnie również zaprezentowała swoją ramówkę, na której licznie pojawiły się gwiazdy. W tym sezonie na ekranach możemy liczyć na dobrze znane widzom formaty, takie jak, chociażby Kuchenne Rewolucje z Magdą Gessler na czele. Nie zabraknie też nowości i wielkich powrotów. Na ekranie pojawi się ponownie show Mam Talent!

Prezentacja ramówki zawsze jest wydarzeniem, na którym można spotkać plejadę gwiazd. Tak jest i tym razem, a na evencie zorganizowanym przez TVN pojawili się między innymi: Karolina Gorczyca, Anna Cieślak, Olivier Janiak, Nikodem Rozbicki, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Guzik, a także Dagmara Kaźmierska, która już od samego wejścia udowodniła, że królowa jest tylko jedna.

Dagmara Kaźmierska na jesiennej ramówce TVN 2021

Dagmara Kaźmierska już od kilku lat jest jedną z najsłynniejszych celebrytek w naszym kraju. Zadebiutowała na ekranie jako bohaterka reality show Królowe życia. W momencie kiedy pojawiła się w tym formacie, od razu zyskała sobie ogromną sympatię widzów. Urzekła fanów nietuzinkową osobowością, otwartością i bezmiarem poczucia humoru. Jej barwny charakter przyciąga przed telewizory prawdziwe tłumy.

Jak przystało na prawdziwą królową życia, Dagmara na jesiennej ramówce stacji TVN miała wejście, o którym będzie się mówiło jeszcze długo. Gwiazda na to wydarzenie wybrała czerwoną balową suknię z przedłużanym trenem. Gorset ozdobiony falbanami zakończony był obszerną spódnicą, która przeszyta była futrem.

Wszystko uzupełniła oczywiście wyrazistym makijażem, ale także dodatkiem, który od razu pokazał jej królewską osobowość. Na głowie gwiazdy znalazł się bogato zdobiony diadem.

Trzeba przyznać, że Dagmara doskonale wie, jak zwrócić na siebie całą uwagę. Królowa życia perfekcyjnie wypełniła lukę po nieobecnej na wydarzeniu największej gwieździe TVN-u – Małgorzacie Rozenek.

Zdjęcia Dagmary w całej okazałości zobaczycie w naszej galerii.


Dagmara Kaźmierska - jesienna ramówka TVN 2021

Dagmara Kaźmierska - jesienna ramówka TVN 2021

Dagmara Kaźmierska - jesienna ramówka TVN 2021

Dagmara Kaźmierska - jesienna ramówka TVN 2021

Dagmara Kaźmierska - Jesienna ramówka TVN 2021

Dagmara Kaźmierska - Jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×