Szukaj

Dariusz Krupa na wolności. Edyta Górniak skomentowała jego relację z Allanem

Edyta Górniak, Dariusz Krupa, Allan

Edyta Górniak, Dariusz Krupa, Allan

Dariusz Krupa kilka dni temu opuścił więzienie. Sąd zdecydował, że może on wcześniej zakończyć karę. Były mąż Edyty Górniak, jak do tej pory nie skontaktował się z ich synem. Czy wokalistka będzie namawiała Allana do kontaktu z ojcem?

Edyta Górniak i Dariusz Krupa pobrali się w listopadzie 2005 roku. Związek nie wytrzymał próby czasu, a para rozwiodła się ze sobą po 5 latach. Już rok przed ostatecznym rozwiązaniem małżeństwa diwa poinformowała, że żyje z mężem w separacji. Ich rozstanie przebiegło z wielką klasą, dzięki czemu uniknęli publicznej nagonki i roztrząsania tej sytuacji w mediach. Z sali rozpraw wyszli, trzymając się pod rękę.

Owocem tej miłości jest ich, obecnie już 16-letni syn Allan. Podczas rozwodu małżonkowie zawarli ugodę, podzielili się majątkiem, oraz ustalili kwestię opieki nad synem. Wszystko skomplikowało się w 2106 roku, gdy doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Dariusz Krupa prowadził samochód z nadmierną prędkością i rozpędzonym autem przejechał na czerwonym świetle, potrącając starszą kobietę. Niestety nie udało się jej uratować, a badania toksykologiczne wykazały, że były mąż Górniak prowadził, będąc pod wpływem kokainy.

Edyta Górniak: czy będzie namawiała Allana do kontaktu z ojcem ?

Ojciec Allana został skazany na 6 lat pozbawienia wolności. Mężczyźnie kilka dniu udało się opuścić więzieniu w wyniku warunkowego zwolnienia. Przez kolejne dwa lata będzie on pod nadzorem kuratora. Aby pozostać na wolności, musi znaleźć pracę, oraz zaprzestać używek.

Jak donosił magazyn Super Express, Krupa przez kilka lat nie zabiegał o kontakt z synem.

Darek od ponad sześciu lat ani razu nie skontaktował się ze swoim synem. Chyba zapomniał, że go ma — donosi znajomy Krupy i Górniak.

Niezbyt ciepłe relacje łączące go z ojcem potwierdził sam nastolatek, który podczas obchodzonego kilka dni temu Dnia Ojca postanowił złożyć życzenia swojej mamie. Jak ustalił magazyn Flesz, Krupa jak do tej pory nie skontaktował się ze swoim synem. Edyta Górniak decyzję co do kontaktu z ojcem pozostawia tylko Allanowi.

Mój syn jest młodym, ale bardzo świadomym człowiekiem. Wiele wyborów pozostawiam jemu. Na szczęście w większości kwestii się zgadzamy – skometowała sytuację Edyta Górniak.

Nie można się dziwić wokalistce, że dała synowi wolną rękę. Allan już nie raz wykazał się ogromną dojrzałością, a ma przecież dopiero 16 lat.


Allan Krupa - Instagram

Allan Krupa - Instagram

Edyta Górniak pozywa Dariusza Krupę
Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    ja narkotyków nigdy nie brałem zadnych mam podejrzenia ze u byłej zony mi podawali i LSD i heroine i pieron wie co jeszcze zeby mnie złamać psychicznie bo ja jestem dominant i mam bardzo silną psychike i znam zycie ze nie przeraza mnie nawet pustka w portfelu chodziło o majątek mój udało im sie mnie odstawić do Kobierzyna a tam dokanczali robote na oddziale za 18 lat podawania mi na siłe pod przymusem psychotropów jebany lekarz skurwysyn ani jeden raz mnie nie zapytał czy ja sie czuje lepiej czy gorzej po tym gównie które on mi wciska jedno jest na zachamowanie produkcji plemników a drugie na to żeby nie być w stanie wyjsc z łóżka kawał kurwy starej z tej tamtej i owamtej bo jeszcze jedna willa w SanFrancisco jest oprucz tego co w Krakowie po jednych i drugich dziadkach i Wiedniu no zobaczymy jak bedzie dalej z tym wszystkim kij 2 konce ma a ja wytrzymały jestem raz w Kobierzynie 11 dni nie srałem i nic mnie nie bolało a tam jest jak w kryminale albo jeszcze gorzej tez trzeba uwazac na innych cały czas a jeszcze jak cie personel tez chce wykonczyć to tylko cud Boski ze udaje sie przezyć

  • Gość pisze:

    nie mam pojecia kto tam zawinił ze rozwód był zadzwonił do mnie chyba Allan bardzo delikatnie mówiąc beszczelny i rozpieszczony gówniarz z niego jest zwracał sie do mnie jak do kolegi równemu sobie i zwyzywał mnie od wiesniaków aż mnie zatkało z powodu beszczelności gówniarza bo myślałem ze rozmowa potoczy sie luzno na zasadzie dopiero co zapoznanego faceta a tu gnojek aż sie prosił o to zeby mu spuscić solidne lanie z jakimiś pretensjami w głosie ja zgłupiałem na chwile mi mowe odebrało bo sam jestem ojcem 2 dorosłych synów i młodocianymi cyganami nieraz sie gadało a tu no szok dosłownie co za beszczelny skurwiel Darek mu powinien spuścić taki wpierdol zeby on sie uspokoił bo sie gnojkowi wydaje ze najwazniejszy jest na swiecie albo gadałem z Marcinem managerem Edyty bo przez telefon nie widać z kim sie ma do czynienia nigdy nie zadzwonie wiecej nie chce mieć takich znajomych bo tacy ludzie konfliktowi nie zasługują na przyjaciół bo nie umieją okazać szacunku nikomu w kazdym razie rozmawiałem z jakimś umysłowo uposledzonym typem który mi sie przedstawił jako syn Edyty Górniak a ponieważ byłem w domu wariatów kilka razy to mam rozeznanie doskonałe z kim mam do czynienia po zamienieniu dosłownie 5 słów przez telefon.Darek jest rozbity prawdopodobnie zaczął cpać przez Edyte no i akurat potrącił kogoś na pasach pech chciał ze kobieta zmarła bo on jej nie zabił z premedytacją na pewno tylko to wypadek był ze skutkiem smiertelnym i rozbity jest dlatego nie kontaktuje sie ja też dopiero jak mój młodszy pełnoletni był to szukałem z nim kontaktu a wina rozwodu była jego matki tak ze sytuacja rodzinna podobna była jak u Krupy z tym ze ja nikogo nie mam na sumieniu tylko to ja ofiarą jestem zmowy cichej No i tu czytam ze druga baba tez Darka do wiatru wystawiła wiec facet załamany jest na 100 % i nie pozostaje mu nic innego jak w izolacji zająć sie sobą zeby jakos zaistnieć i zyc w zgodzie z tym co sie stało nie szukac sobie nastepnych problemów

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×