Conchita Wurst pokazała się w samych majtkach. Na jej ciele zaszły spore zmiany

Conchita Wurst

Conchita Wurst

Conchita Wurst uwielbia zaskakiwać. Drag queen często zmienia swój wizerunek. Tym razem artysta poszedł na całość. Musicie to zobaczyć.

Thomas Neuwirth znany szerszemu gronu jako Conchita Wurst dorastał i wychował się w wiejskich regionach Styrii. Po jakimś czasie przeprowadził się do Grazu, gdzie studiował modę. Wkrótce ponownie zmienił miejsce zamieszkania, tym razem na Wiedeń. To tam rozpoczął karierę wokalisty. W 2014 roku wystąpił jako Conchita na 59. Konkursie Piosenki Eurowizji z utworem Rise like a Phoenix. Reprezentował wtedy Austrię i osiągnął zwycięstwo. Jego występ był szeroko komentowany na całym świecie i z pewnością zostanie zapamiętany na długie lata.

Conchita Wurst rok po wygranej na Eurowizji zawitała z koncertem do Polski. Wystąpiła podczas Sabatu Czarownic w 2015 roku. Nie ukrywała, że bardzo podobała jej się wizyta w naszym kraju:

To niesamowite miejsce. Myślę, że nie występowałam nigdy w piękniejszym miejscu od tego. Cała otoczka koncertu, to że ludzie wciąż pamiętają historię i tradycję, w pewnym sensie podtrzymują ich życie. Myślę, że przez te wszystkie lata dopowiadano pewne historie, ale to wciąż piękny sposób na świętowanie tego wydarzenia. To wspaniałe, że mogę tu być z największymi polskimi gwiazdami. Jestem trochę zdenerwowana – drag queen wyznała w rozmowie z polskimi mediami.

Conchita Wurst metamorfoza

Wizerunek drag queen długo był kojarzony przede wszystkim z długimi, czarnymi włosami. Szokiem było, kiedy Thomas pokazał, jak wygląda na co dzień. Mężczyzna ma krótkie włosy, długi zarost i styl ubioru, który czasami przypomina twardzieli z filmów akcji. Nie ma jednak co przyzwyczajać się do danego wyglądu wokalisty, gdyż uwielbia on eksperymentować.

Niedawno Conchita pokazała się w długich blond włosach. Fani nie ukrywali fascynacji metamorfozą. Zalali go pozytywnymi komentarzami. 33-latek ponownie zaskoczył. Zdjął z siebie prawie wszystko i obnażył przed prawie 400. tysiącami obserwatorów. Na jego ciele zaszły spore zmiany. Niemal cała jego klatka piersiowa pokryta została tatuażami. Artysta przypomina teraz chodzące dzieło sztuki.

Internauci są zachwyceni zmianą. Nie poskąpili dobrego słowa:

  • Wow! Pięknie, kochamy cię.
  • Świetne tatuaże kochany. Powinieneś częściej nam je pokazywać.
  • Ale gorąco… fajne te tatuaże.

A wam podoba się przemiana muzyka?


Conchita Wurst metamorfoza

Conchita Wurst metamorfoza

Conchita Wurst metamorfoza

Conchita Wurst metamorfoza

Conchita Wurst metamorfoza

Conchita Wurst metamorfoza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×