Tak George, Louis i Charlotte uczcili 40. urodziny ojca. Książę William, gdy tylko otworzył oczy, zobaczył cudny prezent od dzieci

William świętuje 40. urodziny

William świętuje 40. urodziny

Dzieci księcia Williama bardzo się postarały i zrobiły mu cudowną niespodziankę na jego 40. urodziny. O czym rozpisuje się brytyjska prasa?

Książę William przyszedł na świat 21 czerwca 1982 r. w Londynie, jako pierwsze dziecko księcia Karola i księżnej Diany. Jest drugi w kolejce do brytyjskiego tronu, zaraz po swoim ojcu. Jego żoną od 11 lat jest Kate, którą poznał, gdy jeszcze byli dziećmi, bo ich drogi przecięły się, gdy oboje mieli zaledwie 9 lat.

Według królewskiej biografki Kate Nicholls, Kate po raz pierwszy zobaczyła Williama, gdy jego szkoła grała przeciwko jej placówce w meczu hokejowym. Są pogłoski, że młoda dziewczyna zadurzyła się w księciu i plakat z jego podobizną zawisł nad jej łóżkiem…

Ponownie spotkali się w 2001 r., będąc na pierwszym roku Uniwersytetu st. Andrews. Ich relacja nie obyła się bez burz, ale ostatecznie uznali, że są dla siebie stworzeni.

Ślub wzięli 29 kwietnia 2011 r., a niesamowitą ceremonię śledził cały świat. Para doczekała się trojga dzieci: George’a, Charlotte i Louisa. Kiedy William miał swoje 40. urodziny, na Instagramie rodziny królewskiej pojawiło się kilka zdjęć z okazji tego dnia. Popłynęły życzenia z całego świata, ale największą niespodziankę zrobili mu jego potomkowie.

Jaką niespodziankę urodzinową dla Williama miały jego dzieci?

Nic tak nie uszczęśliwia księcia Williama jak bycie dumnym tatą. Więc nawet w momencie, kiedy na wiele ważnych spraw na głowie znalazł czas na celebrowanie dnia z dziećmi, a jego maluchy znalazły idealny sposób na wywołanie uśmiechu na jego twarzy.

Informatorzy z pałacu mówią w New Idea, że George, Charlotte i Louis, zrobili ojcu tort urodzinowy i dostarczyli mu go jako niespodziankę do łóżka dokładnie 21 czerwca:

Kate była bardzo duma, a one były takie urocze. George i Charlotte potraktowali to bardzo poważnie. Louis naprawdę tylko robił bałagan, szczerze mówiąc, ale wszystkich to tylko bawiło – mówi źródło.

Dzieciaki uwielbiają pomagać w kuchni. William może być szczególnie dumny ze swojego najstarszego syna, który okazuje się być prawdziwym talentem. Ostatnio dobrze wykorzystał swoje umiejętności pieczenia, robiąc ciasteczka i dzięki temu zbierając pieniądze dla Tusk, organizacji charytatywnej zajmującej się ochroną przyrody, którą wspiera jego tata.


William świętuje 40. urodziny

William świętuje 40. urodziny

Książę William z dziećmi Dzień Ojca 2022

Książę William z dziećmi Dzień Ojca 2022

Kate i William z dziećmi na mszy wielkanocnej | fot. East News

Kate i William z dziećmi na mszy wielkanocnej | fot. East News

Komentarze

 • Gość Anka pl pisze:

  Nie rozumiem, po co te złośliwości. Ja zawsze się cieszę szczęściem innych. To nic nie kosztuje, a jest miło. Po co ta brzydka zawiść.

 • Danuta pisze:

  Mój małżonek od dzieciaków na urodziny dostał laurki własnoręcznie zrobione. Taki drobny upominek, a cieszy. Ja z kolei podarowałam mu kosz z alkoholem z poczty kwiatowej z którego w sumie też był zadowolony. Urodziny chyba można zaliczyć do udanych 🙂

 • Gość pisze:

  Piękna rodzina 🙂 Moje dzieci zrobiły super prezent swojemu tacie na dzień ojca, mąż wręcz uniósł się w powietrze z zachwytu 😀 Pojechaliśmy całą czwórką do Leszna do tunelu aerodynamicznego. Świetna zabawa!

  • Gośćmałgorzata pisze:

   Bardzo lubię Kate i Wiliama, tworzą piękną Rodzinę i dają Swoim dzieciom to co najbardziej potrzebne : miłość, czas i uwagę. A dzieci są urocze- naturalne , wesołe i spontaniczne. 100 lat Wiliamie, wszystkiego najlepszego🌹

 • Gość pisze:

  Świetna rodzina. Diana o takiej marzyła, dla siebie i swoich dzieci.
  Dobrze, że chociaż Williamowi udało się w życiu

  • Gość pisze:

   Co mu się udało.? Przecież ponad rok nie mieszka z Kate.

  • Gość pisze:

   Ty u nich sprzątasz?
   A tak w ogóle to niedawno pisałas, że od półtora roku razem nie mieszkają, czas się cofa w twoim świecie?
   Popros lekarza o silniejsze leki :)))

 • Gość pisze:

  Boże, jedyne dzieci na świecie, które składają życzenia rodzicom.
  Skończcie już z ta promocja tych royalsow.
  Co to my kolonia angielska jesteśmy…?

 • Gość pisze:

  Super dzieciaki! Tata też!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×