Ciężarna narzeczona Cristiano Ronaldo zabrała dzieci do Laponii. Fani patrzyli tylko na jej rosnący brzuszek

Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez

Ciężarna Georgina Rodriguez zabrała dzieci na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Narzeczona Cristiano Ronaldo poleciała prosto do Laponii. Zobaczcie magiczne zdjęcia. 

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo oczekują na narodziny kolejnych dzieci. Para wspólnie wychowuje czworo maluchów. Troje z nich to dzieci urodzone przez surogatki. Najmłodsza, Alana Martina jest ich pierwszym wspólnym potokiem. Kilka tygodni temu rozradowani rodzice pochwalili się tym, że spodziewają się bliźniąt. Opublikowali zdjęcie z badania USG, a pod postem zasypała ich lawina gratulacji. Przypomnijmy, że w  2017 roku na świecie pojawiły się ich pierwsze bliźnięta – Mateo i Eva.

Niedawno ku wielkiej uciesze fanów przyszła mama pochwaliła się zdjęciem z wizyty kontrolnej u lekarza. Podczas badania jej starsze dzieci mogły zobaczyć na monitorze rodzeństwo, na które zapewne czekają z wielką niecierpliwością. Ronaldo już wiele lat temu udowodnił, że jest nie tylko znakomitym piłkarzem, ale także bardzo oddanym ojcem. Jego najstarszy syn ma już 11 lat i powoli kroczy jego śladami.

Ciężarna narzeczona Cristiano Ronaldo na nowych zdjęciach

Georgina i Ronaldo są bardzo aktywni na Instagramie i pokazują tam najważniejsze chwile z życia zawodowego, ale także prywatnego. Pod koniec zeszłego roku piłkarz oświadczył się swojej ukochanej. Od tamtej pory plotki o ślubie tych dwojga są na pierwszych stronach gazet. Ostatnio jednak wszyscy skupiają się na przygotowaniach do narodzin kolejnych dzieci.

W ciąży narzeczona Ronaldo nie tylko wygląda, ale też czuje się doskonale. Właśnie opublikowała zdjęcia, na których możemy zobaczyć ją razem z dziećmi w iście magicznej atmosferze. Rodzina wybrała się w odwiedziny do Świętego Mikołaja wprost do jego siedziby w Laponii. Razem też ubierali choinkę. Wszystkie oczy są zwrócone jednak na przyszłą mamę, która podczas mroźnej zimy postanowiła ukryć rosnący brzuszek pod ciepłym kombinezonem.

Najszczęśliwsza mama na świecie, gdy możemy cieszyć się sobą bardziej – napisała.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy i komplementów dla przyszłej mamy i jej dzieci. Georgina po raz kolejny zebrała masę gratulacji, a internauci z całego niemal świata są zachwyceni tym, jak świetnie wygląda w ciąży. Nie mogli oderwać oczu od jej brzuszka. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Georgina Rodriguez w Laponii

Georgina Rodriguez w Laponii

Georgina Rodriguez w Laponii

Georgina Rodriguez w Laponii

Georgina Rodriguez w Laponii

Georgina Rodriguez w Laponii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×