Szukaj

Ciężarna Joanna Kulig zrobiła niezłą scenę na oczach ludzi! Piszczała i krzyczała, a wszystko uchwyciły kamery! [WIDEO]

Joanna Kulig

Joanna Kulig cieszy się z wygranej na European Film Academy 2018

Joanna Kulig zdobyła statuetkę dla najlepszej aktorki podczas gali European Film Academy 2018. Gwiazda udostępniła wideo z entuzjastyczną reakcją na nowinę. Niecodzienny widok!

Joanna Kulig świętuje wygraną na European Film Academy 2018

Joanna Kulig zdobyła nagrode dla najlepszej aktorki podczas rozdania europejskich Oscarów – czyli na gali European Film Academy 2018. Gwiazda Zimnej Wojny od maja i premiery filmu Pawła Pawlikowskiego jest na ustach wszystkich. Aktorka zdobyła uznanie międzynarodowych krytyków, była chwalona przez największe gwiazdy kina zachodniego i wszystko wskazuje na to, że czeka ją kariera w Hollywood. Niedawno odpisała kontrakt z agencją, która reprezentuje między innymi Brada Pitta, a parę dni temu pojawiła się plotka, że o jej pozyskanie walczy agent Toma Cruise’a. Nic więc dziwnego, że przepełnia ją radość, a reakcja na wygraną była niezwykle entuzjastyczna.

Na Instagramie Joanny pojawiło się nagranie, na którym widać jak aktorka w pełnej napięcia ciszy czeka na ogłoszenie wyników konkursu. Gdy padło jej nazwisko, Kulig zaczęła krzyczeć, piszczeć i podskakiwać w miejscu, w niezwykle wylewny jak na siebie sposób reagując na zwycięstwo. Trzeba przyznać, że widok jest niezwykle uroczy, a radość Kulig niemal zaraźliwa.

Też cieszycie się tak z sukcesów? 🙂

Sroga Anna Wintour zachwycona Joanną Kulig! Polka została gwiazdą amerykańskiego „Vogue’a”!

Joanna Kulig urodzi w hollywoodzkim szpitalu! Tabloid wyliczył, ile wyda na poród w luksusowej klinice

Obrzydliwe komentarze na temat ciężarnej Joanny Kulig! W jej obronie stanęła oburzona Eva Minge: „Życzę wszystkim idiotom…”


Joanna Kulig i Brad Pitt na imprezie Amazona

Joanna Kulig i Brad Pitt na imprezie Amazona

Joanna Kulig w ciąży na Deadline Contenders w Los Angeles

Joanna Kulig w ciąży na Deadline Contenders w Los Angeles

Joanna Kulig – Nagrody Governors 2018

Joanna Kulig – Nagrody Governors 2018

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×