Szukaj

Kto wymyślił to pytanie? Ciężarna Anna Starmach poczuła się obrażona w “Milionerach”

Anna Starmach Milionerzy

Anna Starmach komentuje pytania w Milionerach

Pytania Milionerów od momentu, w którym program ponownie trafił na ekrany telewizorów, budzą kontrowersje. Ich poziom jest znacząco niższy od poprzednich edycji, często dotykane są kontrowersyjne tematy. Podobnie było w czwartkowy wieczór. Jedno z pytań zdenerwowało Anię Starmach. Do tego stopnia, że swoją irytacją podzieliła się w sieci.

Starmach to jedna z gwiazd, do której drzwi w tym roku zapukało baby boom. Gwiazda TVN-u i jej ukochany mąż, za którego wyszła w 2017 roku we wrześniu, spodziewają się dziecka. Para pobrała się w Krakowie pod koniec ubiegłego roku. I chociaż show-biznes stara się trzymać na dystans, ubiegając plotki i domysły, na swoim Instagramie pochwaliła się nowiną, że spodziewa się dziecka.

Nic więc dziwnego, że czas oczekiwania na maluszka jest dla niej szczególny i z powagą podchodzi do tego tematu. A z pewnością poważne nie było pytanie, które padło w ostatnim odcinku Milionerów. Przynajmniej wobec kobiet, które są w stanie błogosławionym.

Hubert, jednemu z uczestników zadał pytanie:

Koleżankę ze względu na jej błogosławiony stan nazwiemy:
A. autobusem
B. ciężarówką
C. kombi
D. SUV-em

Pytanie rozbawiło uczestnika, który bez problemu wskazał prawidłową odpowiedź. Nie wszystkim jednak poruszony temat przypadł do gustu. Anna Starmach, nie potrafiła ukryć swojego zdziwienia, którym podzieliła się z obserwującymi na Instastories. Odcinek skomentowała jednym, ale bardzo wymownym pytaniem:

Serio?.

Powtórzymy je za Anią – serio?

Ciężarna Anna Starmach w obcisłej sukience na jesiennej ramówce TVN! Tak pięknie dawno nie wyglądała!

Z OSTATNIEJ CHWILI! Ania Starmach jest w ciąży! Pokazała zdjęcie z mężem

Ale faux pas! Dwie gwiazdy TVN-u w takiej samej sukience!


Czy oglądasz program “Milionerzy”?

×