Tomasz Ciachorowski przypakował! Chwali się na Facebooku: Bez wyrzutów sumienia mogę opublikować zdjęcie topless

Tomasz Ciachorowski

Fotografia: AKPA

Tomasz Ciachorowski ostatnio trochę zniknął z showbiznesu i próżno go szukać w serialach, o filmach nie wspominając. Aktor występuje okazyjnie na deskach teatru, a ostatnio włączył się w ogólnokrajową akcję zachęcającą kobiety do badań mammograficznych (zobacz: Tomasz Ciachorowski rozebrał się dla kobiet. W ten sposób zachęca nas do…). W spocie pokazał trochę ciałka, co chyba mu się spodobało, bo na Facebooku udostępnił kolejne nagie zdjęcie z równie intymnym wpisem:

 

Pewien poczytny dwutygodnik uwzględnił mnie ostatnio, pomimo mojego zaawansowanego już wieku, w dorocznym zestawieniu najprzystojniejszych Polaków w show biznesie. Hmm…miło mi, zwłaszcza, że uzasadniając swój wybór napisano tam: „im starszy tym bardziej atrakcyjny” mianując mnie jednocześnie „największym przystojniakiem wśród aktorów”. Tym samym moje niemłode już ego zostało litościwie dopieszczone i bez wyrzutów sumienia, nieskromnie mogę opublikować zdjęcie topless z mojej ostatniej sesji zdjęciowej

 

Oczywiście chodzi o ranking magazynu „Party”, w którym Ciachorowski zajął drugie miejsce ustępując tylko Rafałowi Maślakowi.

 

Jest z niego ciacho?

 

Tomasz Ciachorowski nago

Tomasz Ciachorowski nago

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×