NewsyNatalia Janoszek bawiła się w ambasadzie MOCARSTWA?! Pokazała zdjęcie z dyplomatką

Natalia Janoszek bawiła się w ambasadzie MOCARSTWA?! Pokazała zdjęcie z dyplomatką

Natalia Janoszek
Natalia Janoszek
Źródło zdjęć: © KAPIF
27.01.2024 19:22

Natalia Janoszek zaskoczyła porcją nowych zdjęć, jakie zamieściła w Internecie. Twierdzi, że była gościem przyjęcia w ambasadzie.

Natalia Janoszek przez długi czas kreowała się w mediach na gwiazdę bollywoodzkich produkcji. W ub.r. jej działalności przyjrzał się Krzysztof Stanowski. Dziennikarz zamieścił w sieci wideo, w którym przekonywał, że Janoszek zmyśliła większość dokonań. W rzeczywistości miała grać głównie w niewiele znaczących filmach.

Celebrytka zareagowała na materiał pozwaniem Stanowskiego. Choć wielu komentatorów spekulowało, że afera jest równoznaczna z jej końcem w show-biznesie, tak się nie stało. Kilka miesięcy temu zaangażowano ją do "Królowych przetrwania" TVN7, gdzie zresztą miała nieprzyjemności z tytułu swojej przeszłości. W jednym z odcinków inna uczestniczka, Aneta Glam, nie podała jej ręki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Natalia Janoszek w ambasadzie Indii

W sobotę 27 stycznia Janoszek porządnie zaskoczyła fanów. Na jej profilu na Instagramie znalazły się zdjęcia z piątkowego eventu w ambasadzie Indii w Warszawie. Jak twierdzi aktorka, zaproszono ją tam z okazji Dnia Republikańskiego – indyjskiego święta narodowego, celebrowanego w rocznicę ustanowienia konstytucji.

To, że bohaterka skandalu naprawdę dostała zaproszenie na imprezę, zdaje się uwiarygodniać jej wspólne zdjęcie z ambasador Indii – Nagmą Mallick.

Natalia Janoszek z ambasador Indii
Natalia Janoszek z ambasador Indii© Instagram

Na przyjęciu nie zabrakło również innej polskiej celebrytki – Edyty Folwarskiej, którą Janoszek bliżej poznała na planie "Królowych...".

Natalia Janoszek z Edytą Folwarską
Natalia Janoszek z Edytą Folwarską© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także