Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz...

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!
Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę!...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!
Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła...

Dziś niedziela, 22.07.2018

Celine Dion już nie jest samotna?! Spotyka się z bliskim przyjacielem Edyty Górniak

Edyta Górniak spotkała Celine Dion. Jak mówi po angielskuCeline Dion ma nowego partnera?

Ponad rok temu Celine Dion pożegnała się z ukochanym mężem. Długo nie mogła pozbierać się po jego śmierci. Amerykańskie media jednak donoszą, że piosenkarka znalazła oparcie w silnych męskich ramionach i spotyka się z producentem muzycznym Davidem Fosterem.

To ten sam, który podobno zaopiekował się Edytą Górniak po jej przeprowadzce do Los Angeles. Piosenkarka twierdziła, że bardzo się przyjaźnią i niewykluczała ich współpracy. Oczywiście wszyscy spekulowali odnośnie ich romansu. Celine zna Davida, ponieważ przyjaźnił się z jej zmarłym mężem, ale zbliżyli się do siebie dopiero kilka miesięcy po pogrzebie. Zaczął bowiem komponować dla niej piosenki.

Początkowo spotykali się w należącym do niego studiu nagraniowym. Ale ostatnio składają sobie wizyty domowe i razem odwiedzają przyjaciół – czytamy w tygodniku Twoje Imperium.
Ciekawe, czy będzie z tego coś więcej.

Zobacz także: Grammy 2017: Celine Dion we wzruszającym przemówieniu wspomina męża. „Nigdy nie zapomnę gdy siedziałam z nim i …”

Celine Dion nie pojawiła się na pogrzebie brata

Celine Dion ma nowego partnera?

Celine Dione - 1997 r.

Kto jest nowym partnerem Celine Dion?Edyta Górniak czy Celine Dion? Której muzykę wolisz?

Komentarzy: 8


Gość | 31 marca 2017, 18:56

Hm ja myśle że ona mjała z nim romans no wiecie starszy mąż jùż nie jest taki apetyczny


Gość | 11 marca 2017, 00:34

Bo to ta roztrzepana o denerwujacym glosie Jastrzebska wypisuje tutaj takie brednie…


GośćI IZABELA | 8 marca 2017, 22:41

przecież może być również przyjacielem Edyty ,to piękna sprawa przyjażń.Takie cudowne kobiety obie,wrazliwośc ,urok i seksapil.


Gość | 8 marca 2017, 06:02

Foster predzej zwiaze sie z Celine Dion niz z Gorniak.


Yula | 8 marca 2017, 03:41

Jastrząb.Post wypisuje jak zwykle brednie…To Górniaczka spotkała się z Davidem Fosterem, długoletnim przyjacielem Celine Dion. David Foster jest w życiu Celine Dion od 28 LAT. Są bardzo dobrymi przyjaciółmi. Davide Foster bywał w u Celine i Rene we wszystkich ich posiadłościach. Wiem co mówię, mieszkam tu gdzie oni. Oprócz przyjaźni łączy ich muzyka, piosenki, showbiz. Jednym z pierwszych ich wspólnych występów była Gala charytatywna 17 grudnia 1989 pt. „65 Róż: Dar Miłości” na rzecz chorych na mukowiscydozę ,wśród których była chora siostrzenica Celine (16-letnia Karine), która niestety niedługo po zmarła w ramionach Celine. Na tej Gali Celine zaśpiewała kilka piosenek ‚Wind beneath my wings’, ‚Sorry seems to be the hardest word’ czy ‚Hard to say I’m sorry’ i akompaniował jej sam David Foster. Tutaj fragment z tego koncertu Celine i David : https://youtu.be/1ktmdSoQ6L8
Rozsiewanie plotek ,że Celine i David maja romans jest wyssany z palca. Owszem David bywa w domu Celine , bo pracuja nad nowym projekte. Celine ma dzieci ,z którymi po śmierci Rene prawie się nie rozstaje więc przyjaciół przyjmuje w domu. Nowi amanci jej nie w głowie. Potwierdza to Celine kolejny raz w jednym z ostatnich wywiadów dla ‚CBS Sunday Morning’ zwierzyła się :“I love. I love him. I’m still in love with him … I go to bed with him and I come on stage with him. So I’m still married to him.”(tłum.”Ja kocham. Ja kocham go. Ja jestem wciąz zakochana w nim… Ja idę do łóżka z nim i przychodzę na scenę z nim. Więc nadal jestem jego żoną” ). Do do gazety ‚Las Vegas Review-Journal’ skolei potwierdziła : “I’m not there yet, though. I don’t know if I can sing in love again,” she explained. “Today, no. I can say that. I’m not. My heart is already taken. And for how long, maybe for the rest of my life.”(tłum. „Nie jestem jeszcze tam , chociaż. Nie wiem, czy mogę znowu śpiewać w miłości”-wyjaśniła. „Dziś nie. Mogę to powiedzieć . Nie jestem. Moje serce jest już zajęte. A na jak długo, może przez resztę mojego życia. „)


Gość | 7 marca 2017, 19:35

Zgodze sie z tym,ze David Foster bliskim przyjacielem Celinie Dion.a nie jakiejs Gorniak z Polski.


Gość | 7 marca 2017, 17:56

Foster Celine D ion zna od X lat a Gorniak to taka przybleda udajaca ze zna D Fostera


Gośćvcgf | 7 marca 2017, 13:46

Zapytajcie się Foster kim jest Edyta Górniak-myśle że odpowie ze nie wie. Ludzie on w roku gra kilkadziesiąt koncertów w różnych krajach z lokalnymi gwiazdeczkami- Górniak jest jedną z setek które gosciennie zaśpiewały- przy jego akompaniamencie / To ze Górniak o wielkiej znajomości z nim to inna rzecz-tylko głupi uwierzy


Dodaj komentarz
×