Szukaj

Céline Dion podjęła decyzję w sprawie koncertów w Polsce. Czas na chwilę prawdy

Celine Dion

Celine Dion

Céline Dion w 2020 roku zaplanowała dwa koncerty w Polsce – w Łodzi i Krakowie. Czy gwiazda zaśpiewa nad Wisłą w maju? Oficjalne oświadczenie rozwiewa wątpliwości.

Céline Dion ze względu na panującą na całym świecie pandemię koronawirusa musiała przełożyć większość koncertów ze swojej europejskiej trasy. Panująca zaraza pod wielkim znakiem zapytania postawiła również zaplanowane na maj występy, w tym dwa dla polskiej publiczności – w Łodzi i Krakowie. Diwa ostatni koncert w naszym kraju zagrała dwanaście lat temu. Na wieść o tym, że ponownie powróci nad Wisłę, fani w całej Polsce po prostu oszaleli, a bilety rozeszły się w mgnieniu oka.

Céline to artystka o wyjątkowej barwie głosu. Jest uwielbiana przez miliony fanów. W latach 90. jej piosenki całkowicie zdominowały listy przebojów. Diwa jest obecna na scenie od 35 lat, a na jej koncertach pojawiają się prawdziwe tłumy. Artystka może pochwalić się niezliczoną ilością nagród, w tym aż dwoma Oscarami i pięcioma Grammy.

Céline Dion w Polsce 2020. Co z koncertami?

Aktualnie sytuacja na całym świecie jest bardzo trudna. Rządy wszystkich państw wprowadziły restrykcyjne obostrzenia w tym, między innymi zakaz gromadzenia się. W związku z tym od ponad miesiąca nie odbywają się żadne wydarzenia sportowe i kulturalne. Europejska trasa światowej klasy wokalistki – Courage World Tour została przełożona na inny termin.

Ze względu na pandemię COVID-19 podjęto decyzję o przełożeniu wszystkich koncertów zaplanowanych aż do lipca, w tym także tych, które diwa miała zagrać w Polsce.

Moje myśli i modlitwy kierowane są do wszystkich, którzy stracili bliskich i bardzo cierpią podczas tej niszczycielskiej pandemii koronawirusa. Staramy się przystosować do tych trudnych okoliczności, nie wiedząc, kiedy wszystko wróci do normy. Jednakże w końcu sobie poradzimy… Mam nadzieję, że wcześniej niż później – napisała w wydanym przez siebie oświadczeniu

Céline Dion ogłosiła przełożenie koncertów z pierwszej części europejskiej trasy COURAGE WORLD TOUR. Dotyczy to także…

Opublikowany przez Prestige MJM Czwartek, 23 kwietnia 2020

Głos w tej sprawie zabrała również agencja, która jest odpowiedzialna za organizację polskich koncertów Céline Dion. Fani mogą spać spokojnie, bowiem ich bilety nie stracą ważności.

Koncerty odbędą się w najbliższym możliwym terminie. Bilety w nowym terminie zachowują ważność.

Czekamy na nowy termin.


Celine Dion w Polsce w 2008 roku

Celine Dion w Polsce w 2008 roku

Celine Dion w Polsce w 2008 roku

Celine Dion w Polsce w 2008 roku

Celine Dion w białej mini od Valentino jak Agnieszka Woźniak-Starak

Celine Dion w białej mini od Valentino jak Agnieszka Woźniak-Starak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×