Synowie Céline Dion już nie są maluchami. Jeden jest dorosły, a dwóch zaraz go dogoni. Podobni do zmarłego taty?

Celine Dion i jej synowie

Celine Dion i jej synowie

Jak zmieniali się synowie Céline Dion? Jeden z nich jest już dorosły, a pozostałych dwóch rośnie jak na drożdżach. Przedstawiamy ich fotki na przestrzeni lat.

Céline Dion pochodzi z francuskojęzycznej prowincji Kanady Quebec. Od samego początku w karierze towarzyszył jej producent i menadżer René Angelil. To on odkrył ją, gdy była nastolatką i zainwestował w nią sporo pracy. Z czasem ich współpraca przerodziła się w miłość. Para pobrała się w 1994 roku w Montrealu. Doczekali się razem trzech synów: René Charlesa oraz bliźniąt Eddy’ego i Nelsona. Starszy René ma dziś 21 lat. Jego młodsi bracia mają po 11 lat. Niestety Céline wychowuje ich samotnie. Pięć lat temu ich ojciec zmarł na raka krtani, co było szeroko komentowane przez media.

Piosenkarka z trudem poradziła sobie ze stratą ukochanego. Otrząsnęła się po jego odejściu tylko dzięki wsparciu rodziny. Rok temu, przy okazji piątej rocznicy śmierci, pisała:

Rene, to już pięć lat. Nie ma dnia, żebym o Tobie nie myślała. Teraz potrzebujemy Ciebie jak nigdy, żebyś nas prowadził, ochraniał i opiekował się nami. Modlimy się, żebyś swoją miłością rozświetlił świat, wszystkim tym, którzy stoją w obliczu niesamowicie tych trudnych czasów. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i naszym życiu. Kochamy Cię.

Dziś to synowie są dla niej całym światem. Cała trójka mocno już wyrosła. Z tej okazji prezentujemy ich zdjęcia z ostatnich lat.

Jak zmieniali się synowie Céline Dion?

W galerii pod tekstem zobaczycie szereg fotek potomków wokalistki. Najstarsze zdjęcia René zostały wykonane chwilę po jego narodzinach. Dziś chłopak jest już dorosły i ma 21 lat. Nijak nie przypomina szkraba z dawnych lat. Dziś jest poważnym, wysokim dżentelmenem w okularach i z gęstym zarostem. René  poważnie myśli o pójściu w ślady matki. W serwisach muzycznych można znaleźć jego piosenki publikowane pod pseudonimem Big Tip. Syn Celine tworzy muzykę w stylu hip-hop/rap, która cieszy się zresztą sporą popularnością.

Mocno wyrośli też jego młodsi braci. W tym roku będą mieli już 12 lat. Widać zresztą w nich coraz większe podobieństwo do René Charlesa i taty. Jeszcze kilka lat i nie będzie ich można od nich odróżnić. Fotki wszystkich synów zobaczycie w galerii pod tekstem.

Lubicie Céline Dion?


Młodszyn syn Celine Dion jako niemowlę

Młodszyn syn Celine Dion jako niemowlę

René-Charles Angélil – chrzest, 25 czerwca 2001

René-Charles Angélil – chrzest, 25 czerwca 2001

Młodszyn syn Celine Dion jako kilkulatek

Młodszyn syn Celine Dion jako kilkulatek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×