NewsySiostra Céline Dion przerywa milczenie ws. zdrowia wokalistki. Jest iskierka nadziei, ale to bardzo dyskusyjne

Siostra Céline Dion przerywa milczenie ws. zdrowia wokalistki. Jest iskierka nadziei, ale to bardzo dyskusyjne

Celine Dion
Celine Dion
Elwira Szczepańska
11.03.2023 08:00

Céline Dion jest jedną z największych gwiazd muzyki pop na całym świecie ostatnich dekad. Jej charakterystycznego głosu nie da się pomylić z żadnym innym. Karierę rozpoczęła już jako nastolatka, a w 1980 roku nawiązała współpracę z menadżerem i przyszłym mężem René Angélilem. Mężczyzna postawił wtedy wszystko na jedną kartę, zastawił swój dom i zainwestował w talent młodej dziewczyny. Wkrótce jej kariera nabrała niewyobrażalnego tempa, a oni - mimo kontrowersji - stworzyli kochającą się rodzinę.

Mąż wokalistki zmarł po walce z nowotworem, a ona wycofała się wówczas ze sceny i skupiła na synach. 21-letnim obecnie René-Charlesie i 11-letnich bliźniakach Eddym i Nelsonie. Potem jednak wróciła.

Céline kocha występy i publiczność. Niestety tym razem to jej choroba nie pozwala kontynuować kariery.

Céline Dion ma kłopoty ze zdrowiem

W 1999 roku Dion postanowiła zwolnić i skupić się na życiu rodzinnym. Po przerwie wróciła na scenę, a nawet miała wyruszyć w światową trasę koncertową. Wszystko najpierw przerwała pandemia, a później jej zły stan zdrowia.

Najpierw musieliśmy przenieść koncerty z powodu pandemii, teraz to są moje problemy zdrowotne, które powodują, że odkładamy wszystko… i niestety również anulujemy niektóre występy. Otrzymuję opiekę od moich lekarzy, biorę leki… Powrót do zdrowia zajmuje mi dużo więcej czasu, niż się spodziewałam – mówiła.

Z kolei kilka miesięcy temu Céline ze łzami w oczach poinformowała fanów, że jej stan zdrowia się pogarsza. Objawy spowodowały problemy neurologiczne. Zdiagnozowano u niej zespół Moerscha-Woltmanna (nazywany zespołem sztywnego człowieka).

Wokalistka zniknęła nie tylko z życia publicznego, ale też z sieci, gdzie pojawiają się jedynie wspomnienia. Fanom brakuje nowych wieści o stanie ulubienicy. Aktualne informacje o tym, co się z nią dzieje przekazuje jej starsza siostra Claudette.

Siostra Céline Dion przekazała wieści o stanie zdrowia wokalistki

Fani Céline Dion otrzymali powód do nadziei w związku z jej trwającą walką o zdrowie.

Pewnego dnia wróci na scenę - mówi starsza siostra Céline, Claudette, po szokującej diagnozie u 54-letniej piosenkarki - Ma cztery powody, by wygrać tę bitwę – jej trzech synów i jej pasja, jaką jest występowanie.

Claudette wyjaśniła, że jej siostra ma całodobową opiekę i pochwaliła jej siłę.

Jeśli ktoś może to przezwyciężyć, to właśnie Céline — dodaje.

Miejmy nadzieję, że optymizm siostry legendarnej wokalistki udzielił się także Céline. Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia i na scenę.

  • Celine Dion z synami - najnowsze zdjęcie
  • Celine Dion
  • Celine Dion
  • Celine Dion
  • Celine Dion przemówiła do fanów
  • Celine Dion przemówiła do fanów
  • Celine Dion przemówiła do fanów
  • Młodsi synowie Celine Dion jako niemowlęta
[1/8] Celine Dion z synami - najnowsze zdjęcie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także