Cała prawda o powodach rozstania Kingi Dudy z chłopakiem! Ich znajomi zdradzili wszystko!

Kinga Duda rozstała się z Karolem Sabatowskim

Kinga Duda rozstała się z Karolem Sabatowskim

Kulisy rozstania Kingi Dudy z chłopakiem

Pod koniec stycznia dotarła do nas wiadomość, że Kinga Duda rozstała się z chłopakiem. To miała być wielka miłość, a rodzina już zaczęła planować huczne wesele. Na próżno. Córka prezydenta znowu jest singielką!

Pierwsze doniesienia o związku Kingi Dudy i Karola Sabatowskiego pojawiły się w czerwcu ubiegłego roku. Zakochani bardzo chronili swoją prywatność. Nie pokazywali wspólnych zdjęć i unikali mediów. Mieszali w Krakowie, gdzie oboje studiują, dlatego byli mniej narażeni na paparazzi.

Tuż po rozstaniu rozpoczęły się spekulacje na temat tego, co było przyczyną zakończenia związku. Szybko okazało się, że chłopak miał powody do zazdrości, ponieważ w życiu dziewczyny pojawił się Jakub Dąbrowski – fotograf, autor słynnej sesji (zobacz: Kinga Duda jest modelką?! Tego nie wiedzieliście o córce prezydenta).

Teraz na jaw wychodzą kolejne fakty. Podobno Kinga i Karol postanowili zrobić sobie przerwę i niewykluczone, że za jakiś czas wrócą do siebie.

Karol nie jest typem faceta, któremu sprawia przyjemność życie pod ostrzałem fleszy. Z Kingą ciągle musieli się ukrywać. Ta sytuacja przerosła i jego i ją. Wspólnie zdecydowali się zrobić sobie przerwę i zastanowić na spokojnie, co dalej z ich związkiem – czytamy na łamach Flesza

Teraz córka prezydenta skupia się na nauce i nie zamierza załamywać niepowodzeniami w życiu prywatnym.

Dudówna jest typową prymuską. Widać, że pochodzi z belferskiej rodziny, jest bardzo pewna siebie. Trudno ją wyprowadzić z równowagi – dodaje magazyn

Myślicie, że Karol i Kinga wrócą do siebie?

Zobacz: Agentka amerykańskiej seksbomby zachwycona Kingą Dudą! Zrobi karierę w USA?

Kinga Duda

Kinga Duda i Karol Sabatowski rozstali się

Kinga Duda z ojcem

Kinga Duda zakończyła związek z Karolem Sabatowskim


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×