Kolorowa prasa znów się nie popisała! Brukowiec zarzucił Małgorzacie Rozenek, że jest złą matką! Odpowiedź gwiazdy była miażdżąca

Małgorzata Rozenek złą matką?

Małgorzata Rozenek oskarżona o bycie złą matką

Kilka dni temu w jednym z tabloidów pojawił się okropny artykuł, którego autorka zarzuciła Małgorzacie Rozenek, że jest złą matką. Według redaktorki Na Żywo, synowie Rozenek cierpią z powodu jej pracy, tęsknią za normalnym życiem i mają dość medialnego szumu wokół ich mamy:

Staś i Tadzio już nie pamiętają, kiedy tak zwyczajnie spędzili czas z mamą. Ona żyje według grafiku imprez i ciągle gdzieś się spieszy. Wprawdzie chłopcy rozumieją, że mama i ojczym są sławni, ale tęsknią za domowymi obiadami, wspólnymi zakupami czy wyjściem do kina z rodzicami, jakie dla ich rówieśników są na porządku dziennym. Oni to wszystko mieli jeszcze niedawno, zanim ich mama została telewizyjną gwiazdą – doniosło źródło gazety

Odpowiedź Małgorzaty Rozenek na zarzuty tabloidu

Małgorzata nie mogła zostawić tych doniesień bez odzewu. Jeśli chodzi o dzieci, zawsze była i jest bardzo opiekuńcza. Nic dziwnego, że „artykuł” wprawił ją w osłupienie:

Codziennie mierzę się z całym szeregiem bredni i plotek na swój temat, których nie chce mi się nawet komentować, ale gdy dziennikarze wykorzystują do pisania bzdur moje dzieci mam ochotę…

Dzisiaj Pani Redaktor z „Na Żywo” wzbiła się już na wyżyy bujnej wyobraźni i napisała nieprawdę. Tylko po co? Żeby obrazić mnie jako matkę? Inaczej nie jestem w stanie sobie tego wytłumaczyć. Moje dzieci są dla mnie najważniejsze na świecie i jak każda pracująca mama, codziennie wspinam się na wyżyny logistyki, żebyśmy wszyscy byli zadowoleni. I prawda jest taka, że charakter mojej pracy pozwala mi spędzać z dziećmi więcej wolnego czasu, niż miałoby to miejsce, gdybym pracowała na etacie.

Pani Redaktor, przy kolejnym artykule jestesmy do dyspozycji przy weryfikacji plotek i redakcyjnych wymysłów.

Eva Minge broni Małgorzatę Rozenek

Głos w sprawie zabrała również Eva Minge, która ostro skrytykowała tabloid za wypisywanie bzdur i oczernianie Perfekcyjnej:

Jest afera…. Małgosia Rozenek-Majdan nie ma czasu dla dzieci a te tęsknią i chciałyby normalnie do kina …. Czy osoby donoszące mediom te bzdury lub media produkujące te bzdury, muszą szukać taniej sensacji kosztem dzieci i wartości czułych-rodzinnych ? Czy fakt,że Małgosia pracuje sporo i fakt ten oglądamy w mediach świadczy o tym, że pracuje więcej jak przeciętna matka i poświęca mniej czasu swoim dzieciom niż by one tego pragnęły ??? Absurd. Matki dzisiaj pracują po 12h często w delegacji, często w weekendy itp . Matki często wracają martwe ze zmęczenia do domu i nie maja siły lub wystarczających środków żeby czas wolny zagospodarować swoim dzieciom tak jak tego by pragnęły. Nie jest tak ważne ile czasu spędzamy z dziećmi a jak go spędzamy . Wartość a nie ilość . Znam niepracujące matki ,które nie wiedza jakie dzieci maja oceny czy zainteresowania.

Okazuje się, że Minge zna problem takiego „oceniania” od podszewki:

Sama zostałam kiedyś potraktowana podobnie przez szkolna pedagog mojego syna, która wpadła na pomysł ,bez żadnego powodu i problemu wezwać mojego syna i zapytać go czy nie wolał by zamieszkać z dziadkami . Na szok dziecka lat 13 zareagowała ,że nic do niego nie ma ale mama taka gwiazda ,wiec pewnie czasu dla niego nie ma. Syn wybiegł ze szkoły i w 10minut wrócił ze mną. Pani pedagog w asyście dyrektora i wychowawczyni, które wezwałam nie wiedziała jak ma to wytłumaczyć. Zapytałam, która pracująca matka w 10minut znajdzie się w szkole?!

Na koniec pochwaliła Rozenek za wszystko, co robi dla swoich synów i rodziny:

Życzyłabym takiej kreatywności w spędzaniu czasu z rodzina i wychowywaniu dzieci jakie posiada Malgosia . Aby zrozumieć jak można pogodzić życie zawodowe, karierę i rodzine proponuje się przyglądać właśnie @m_rozenek . Dorzucę ,że dzieci mają jeszcze tatę i z pewnością wychowane w miłości obojga rodziców i rodzin, usytuowane w wielopokoleniowej rzeczywistości i ze spełnioną zawodowo, szczęśliwą matką mają szanse od dziecka na szersze spojrzenie czym jest życie i duże poczucie bezpieczeństwa . Dorzucę jeszcze 3 psy w ich domu . Kto potrafi i kto może zorganizować miesięczne wakacje z dwójka dzieci ,trzema psami w luksusowej oprawie i z poznawaniem historycznych miejsc starej Europy? Lepiej jak usiądzie na progu domu i 24h będzie obserwować jak dzieci i kury ganiają się samopas ?

Myślicie, że to zamknie usta hejterom?

Małgorzata Rozenek głodzi się już 5 dzień! Efekty jej odchudzającego detoksu widać na ostatniej fotce!

W spór Joanny Krupy i Małgorzaty Rozenek włączyła się nawet Anna Kalczyńska! Nie szczędziła ostrych słów [WIDEO]

Dżoana dostanie szału! Małgorzata Rozenek ujawnia kulisy rozmów Joanny Krupy z Avonem! [WIDEO]


Małgorzata Rozenek z synami i Radosławem Majdanem na finale WOŚP

Małgorzata Rozenek z synami i Radosławem Majdanem na finale WOŚP

Syn Małgorzaty Rozenek

Syn Małgorzaty Rozenek

Radosław Majdan z synem Małgorzaty Rozenek w basenie

Radosław Majdan z synem Małgorzaty Rozenek w basenie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×