Britney Spears złamała kość w stopie. Pokazała przerażające zdjęcie rentgenowskie. „Byłam na pełnym gazie”

Britney Spears złamała kość w stopie

Britney Spears złamała kość w stopie

Britney Spears doznała poważnej kontuzji. Piosenkarka opublikowała zdjęcie rentgenowskie. To nie wygląda za dobrze. Co jej się stało? 

Britney Spears to jedna z największych gwiazd muzyki pop. Zadebiutowała w 1998 roku albumem …Baby one more time. W tym czasie wylansowała niezliczoną ilość hitów. W pewnym momencie jednak sława ją przytłoczyła. Trafiła do szpitala psychiatrycznego, a kiedy z niego wyszła, nic już nie było takie samo. Sąd odebrał jej prawa rodzicielskie, a kontrolę nad nią samą sprawował przez trzynaście lat jej ojciec Jamie Spears.

Po wielu latach na jaw wyszło, że mężczyzna nadużywał swojej władzy. Pod koniec ubiegłego roku Britney wygrała z nim sprawę i wreszcie uwolniła się spod jego macek. Teraz stara się żyć pełnią życia. Lata na wakacje, spędza czas z dziećmi oraz ze swoim narzeczonym Samem Asgharim. Artystka planuje ślub z 27-letnim modelem irańskiego pochodzenia. Niedawno napomknęła, że jej suknię stworzy Donatella Versace, o czym więcej przeczytacie tutaj.

Britney Spears złamała kość w stopie. Jest zdjęcie rentgenowskie

Britney Spears regularnie publikuje w swoich social mediach nagrania, na których robi amatorskie pokazy mody czy tańca. Dwa lata temu podczas swoich wygibasów złamała kość w stopie. Kiedy poczuła się lepiej, postanowiła opublikować filmik, na którym zarejestrowała to zdarzenie. Słychać na nim głośne chrupnięcie:

Nie tańczyłam od pół roku, więc tutaj byłam na pełnym gazie!!! I tak… wiem, że jestem boso, ale wtedy po prostu lepiej trzymam się podłogi. P.S. pod koniec możecie usłyszeć moją łamiącą się kość w stopie… przepraszam, jest trochę głośno!!!! – podpisała artystka.

Pod postem pojawił się komentarz od jej ukochanego, który dodał jej otuchy:

Kiedy coś sobie złamiesz, to zrasta się silniejsze, zwłaszcza, kiedy jesteś moją dziewczyną. Moja lwica złamała sobie kość śródstopia, kiedy robiła to, co kocha, czyli taniec. Życzę jej jak najlepszego powrotu do zdrowia, by mogła skakać, biegać i tańczyć pośladkami.

Gwiazda postanowiła cofnąć się do tego momentu i dopiero teraz opublikowała zdjęcie rentgenowskie, na którym widać jej złamaną kość. To nie wygląda za dobrze:

Zdjęcie rentgenowskie mojej złamanej stopy sprzed dwóch lat!!!

Na szczęście już teraz stopa Britney jest znów w pełni sprawna, dzięki czemu ponownie może dzielić się z fanami licznymi nagraniami swoich wygibasów.


Britney Spears złamała kość w stopie

Britney Spears złamała kość w stopie

Britney Spears złamała kość w stopie

Britney Spears złamała kość w stopie

Britney Spears złamała kość w stopie

Britney Spears złamała kość w stopie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×