Britney Spears oficjalnie o swoim ślubie! Powie „tak” w sukni Versace. Jako panna młoda wygląda zjawiskowo

Britney Spears i Sam Asghari

Britney Spears i Sam Asghari

Britney Spears dodała na Instagramie zaskakujący post. Napisała w nim o swoim... ślubie. Suknię ma jej przygotować Donatella Versace.

Britney Spears, gdy w 2007 roku przeszła załamanie nerwowe, została ubezwłasnowolniona przez rodzinę. Kuratelę nad nią sprawował jej ojciec – Jamie Spears. W ostatnim czasie Britney rozpoczęła walkę o swoją wolność. Twierdziła, że rodzina zabraniała jej korzystać z telefonu i internetu oraz zmuszała ją do korzystania z antykoncepcji. Kilka miesięcy temu stwierdziła:

Czuję, że wszyscy zwrócili się przeciwko mnie. Czuję się tyranizowana, opuszczona i samotna. Boję się ludzi. Nie ufam ludziom przez to, co przeszłam. Nie jest w porządku zmuszać mnie do robienia czegoś, czego nie chcę robić. Nie zrobiłam nic, by zasłużyć na takie traktowanie. Naprawdę wierzę, że ta kuratela jest nadużyciem. Nie czuję się tak, jakbym mogła żyć pełnią życia.

Pierwszym sukcesem w krucjacie było doprowadzenie ojca do rezygnacji z kurateli. Britney dalej pozostaje jednak pod opieką innego kuratora. Dodatkowo nakręciła ona też konflikt z innymi członkami rodziny. W ostatnim czasie zaatakowała m.in. swoją matkę. Twierdzi, że Lynne Spears odpowiada za jej dramat.

Mój ojciec mógł mnie ubezwłasnowolnić 13 lat temu, ale ludzie nie wiedzą, że to moja matka podsunęła mu ten pomysł. Nigdy nie odzyskam tych lat. Po cichu zrujnowała mi życie. (…) Dobrze wiesz, co zrobiłaś. Mój ojciec nie jest na tyle mądry, żeby kiedykolwiek wpaść na pomysł kurateli. Ale dziś wieczorem będę się uśmiechać, bo wiem, że mam przed sobą nowe życie – zwróciła się do niej za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Ekstremalnych zachowań Britney ma dość nawet jej młodsza siostra – Jamie Lynn Spears, która dotychczas solidaryzowała się z nią.

Kocha swoją siostrę, ale chce, żeby Britney przestała szerzyć nienawiść. Nie zamierza po prostu siedzieć z założonymi rękami i to znosić – przekazał mediom informator z kręgu rodziny.

Zaniepokojenie klanu mogą też budzić ostatnie zachowania Britney w sieci. Gwiazda, przy okazji Halloween, upozorowała swoją śmierć. Zasypała też media nagimi zdjęciami.

Ślub Britney Spears? Kto przygotuje jej suknię?

Tym razem Britney dodała na Instagramie kilka fotografii w różowej sukni z falbankami. W opisie podkreśliła jednak, że to nie suknia ślubna. Napisała dokładnie:

Nie… to nie moja suknia ślubna. Buhahahha. Donatella Versace szyje moją sukienkę, jeśli o tym mówimy… Miłej nocy, ludzie.

Czyżby Britney miała stanąć na ślubnym kobiercu? Raczej nie. Nic przynajmniej o tym nie wiadomo. Skąd w ogóle pomysł na tak kuriozalny wpis? Trudno nam odpowiedzieć na to pytanie. Britney nie zachowuje się w ostatnim czasie w najlepszy sposób i chyba znów ma poważne problemy zdrowotne… Sama wie, że nie robi najlepiej.

Wiem, że napisałam na moim Insta kilka rzeczy ze złości i przepraszam, ale jestem tylko człowiekiem… I wierzę, że każdy czułby się tak samo, gdyby był mną!!! W każdym razie jest nowy dzień! Ale nie mogę obiecać, że nigdy więcej nie będę narzekać… bo kto wie – tłumaczyła się kilka dni temu.

Sesję zdjęciową Britney w nowej sukni możecie zobaczyć w naszej galerii zdjęciowej. Teraz czekamy na oficjalną kreację od Versace. Patrząc na poniższe zdjęcia nie mamy wątpliwości, że gwiazda w dniu ślubu będzie wyglądać obłędnie.


Britney Spears. Fotka z Instagrama

Britney Spears. Fotka z Instagrama

Britney Spears. Fotka z Instagrama

Britney Spears. Fotka z Instagrama

Britney Spears. Fotka z Instagrama

Britney Spears. Fotka z Instagrama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×