Szukaj

Britney Spears zniknęła, bo jest w ciąży?! Szalona teoria tabloidu

Britney Spears zniknęła, bo jest w ciąży? W mediach pojawiły się doniesienia o tym, że gwiazda spodziewa się trzeciego dziecka. Czy faktycznie dlatego przerwała swoją karierę?
Britney Spears ciąża

Britney Spears ciąża

Zamieszanie wokół Britney Spears nadal nie ustaje. Gwiazda trafiła na pierwsze strony gazet gdy w styczniu niemalże siłą przewieziono ją na oddział zamknięty szpitala psychiatrycznego. Miała przechodzić poważne załamanie nerwowe, stanowić zagrożenie dla siebie i dla innych, a także grozić samobójstwem. Później okazało się, że do psychiatryka wysłał ją ojciec, który próbuje uniemożliwić córce odzyskanie swobody podejmowania decyzji nad własnym losem. I choć akcja #freeBritney wciąż trenduje w social mediach, teraz uwagę fanów przykuło coś innego.

W kwietniu jeden z fanowskich portali internetowych podawał, że Britney spodziewa się dziecka. Kolejna ciąża miała być jednak trzymana w „ścisłej tajemnicy”, a błogosławiony stan wokalistki był powodem, dla którego nagle zniknęła na jakiś czas z mediów. Miała ponoć szukać sposobu na schowanie ciążowego brzuszka. Jak podawał sieciowy tabloid:

Szuka drogi do zamaskowania krągłości, bo w jej zespole już mówi się o tym, że brzuszek zaczyna być widoczny. Nie będzie mogła ukryć tego sekretu dużo dłużej – donosiło Naughty Gossip.

Od tamtej pory minęło wystarczająco dużo czasu i wiadomo już na to procent, że Britney raczej nie spodziewa się trzeciego dziecka. Z całą pewnością pragnie za to uwolnić się od wyzyskującego ją ojca. I kto wie, może gdy jej się to uda, postara się o kolejnego malucha, ale pierwszego ze swoim obecnym partnerem Samem Asgharim?

Zobacz: Britney Spears wyszła ze szpitala psychiatrycznego! Wygląda jak cień samej siebie! Są pierwsze od 3,5 miesiąca zdjęcia

Zobacz: Britney Spears przerwała milczenie! Nagrała sensacyjny apel: „Moja sytuacja jest wyjątkowa” [WIDEO]

Zobacz: Britney Spears nagle trafiła do szpitala psychiatrycznego! Gwiazda przechodzi załamanie nerwowe!


Sam Asghari i Britney Spears planują się pobrać

Sam Asghari i Britney Spears planują się pobrać

Britney Spears schudła po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego

Britney Spears schudła po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego

Koncert Britney Spears w Las Vegas, Piece Of Me

Koncert Britney Spears w Las Vegas, Piece Of Me

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×