Brad Pitt odważnie o Jennifer Aniston! Ten wywiad wstrząśnie show-biznesem!

Brad Pitt o Jennifer Aniston

Brad Pitt o Jennifer Aniston

Brad Pitt wyzna miłość Jennifer Aniston

Brad Pitt, zanim zakochał się w Angelinie Jolie, przez lata związany był z Jennifer Aniston. Zdaniem amerykańskich tabloidów uczucie to nie wygasło, a aktor wkrótce zdecyduje się na krok, który niejedną osobę wprawi w osłupienie. Pitt podobno wciąż kocha byłą żonę i na dodatek regularnie się z nią spotyka.

OK! podaje, że Brad o sile uczucia łączącego go z Jennifer planuje opowiedzieć w wywiadzie telewizyjnym. Jak zdradza informator portalu, „Jen jest jedyną kobietą, jaką kiedykolwiek kochał aktor”. Chce też na oczach milionów widzów obiecać, że już jej nie opuści:

Myśli o tym, żeby pójść do programu Ellen DeGeneres, która jest przyjaciółką Jen, więc ona sprawi, że będzie to dobrze wyglądać.

Podobno dopiero po 13 latach od ich rozstania byli małżonkowie odkryli, że „to coś” między nimi nadal iskrzy. Do takiego wniosku mieli dojść podczas spotkania w tajemnicy kilka miesięcy temu:

Od tego czasu widują się nawzajem. Brad przebywał w domu Jen w Bel Air, gdzie na teren jej posiadłości, wchodzi przez tajne wejście. Kiedy jest na planie, ciągle dzwoni, czasem tylko po to, by powiedzieć, że ją kocha – dodaje źródło.

Byłymi małżonkami podobno wciąż targają silne emocje. Aktorka złożyła nawet niezapowiedzianą wizytę w rezydencji Los Feliz Brada, gdzie grała w gry wideo i oglądała filmy z sześciorgiem dzieci swojego byłego partnera.

Informator magazynu dodaje, że podczas gdy 12-letnia Shiloh „powiedziała Bradowi, że naprawdę lubi Jen”, Angelina była znacznie mniej zachwycona. Właśnie dlatego Pitt o swojej miłości do Aniston na razie nie chce mówić publicznie. Kiedy jednak z Angeliną dogadają się w kwestii opieki nad dziećmi, podobno ogłosi tę wiadomość światu.

Wierzycie w te doniesienia?

Tabloid wyśledził nowy romans Brada Pitta! Przystojniak uwiódł mega gwiazdę – totalne przeciwieństwo Angeliny Jolie

Sprytny plan Brada Pitta pogrąży Angelinę Jolie! O opiece nad dziećmi może już tylko pomarzyć!

Termin pierwszej rozprawy rozwodowej Brata Pitta i Angeliny Jolie ustalony! Kiedy przestaną być małżeństwem?


Jennifer Aniston w kreacji Atelier Versace i Brad Pitt – Cannes 2004

Jennifer Aniston w kreacji Atelier Versace i Brad Pitt – Cannes 2004

Jennifer Aniston i Brad Pitt po ślubie

Jennifer Aniston i Brad Pitt po ślubie

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 1998

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 1998

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×