Szukaj

Święta u zagranicznych gwiazd: Beckhamowie, Elton John, Antonio Banderas.

Święta zagranicznych gwiazd 2019

Święta zagranicznych gwiazd 2019

Zagraniczne gwiazdy postanowiły podzielić się ze swoimi fanami świątecznymi fotografiami. Jak świętują Beckhamowie, Elton John czy Antonio Banderas?

Święta Bożego Narodzenia 2019 w końcu nadeszły. Możemy w pełni cieszyć się czasem spędzonym z najbliższymi. Wspólne biesiadowanie, rozmowy, piękne dekoracje, fantastyczna atmosfera. Czołowe stacje telewizyjne postanowiły również umilić nam ten czas. Podobnie jak polskie, tak i zagraniczne gwiazdy, postanowiły podzielić się świątecznymi zdjęciami w swoich mediach społecznościowych.

Święta Bożego Narodzenia 2019 – jak świętują gwiazdy?

Jak zagraniczne gwiazdy spędzają święta? Mamy dla was najpiękniejsze zdjęcia, jakie trafiły do internetu. Nie brakuje na nich choinek, pięknych dekoracji dekoracji, pyszności, magii, a niekiedy oryginalnych pomysłów.

Zdecydowanie najwięcej zdjęć do sieci wrzucili Victoria i David Beckhamowie. Są piękne fotografie w piżamach wszystkich panów, a także słodkie przygotowania Harper na przyjście świętego Mikołaja.

Harper Beckham - Boże Narodzenie

Harper Beckham – Boże Narodzenie

Zdecydowanie najoryginalniejszy był Sam Smith. Piosenkarz złożył życzenia w pięknych, czerwonych butach na wysokim obcasie i szlafroku w ptaki.

Sam Smith - Boże Narodzenie 2019

Sam Smith – Boże Narodzenie 2019

 

Jak świętują Beckhamowie, Elton John, Antonio Banderas, Sam Smith, Jennifer Lopez, Hailey Bieber, Stacey Solomon, Geri Horner, Joan Collins, Gordon Ramsay, Tamara Eccelstone, Stacey Salomon.

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.

Zobacz także: Grzegorz Krychowiak wziął ślub w święta! Mamy zdjęcia


David Beckham z synami - Boże Narodzenie 2019

David Beckham z synami - Boże Narodzenie 2019

David Beckham - Boże Narodzenie 2019

David Beckham - Boże Narodzenie 2019

Harper Beckham - Boże Narodzenie

Harper Beckham - Boże Narodzenie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×