Święta u polskich gwiazd: Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska, Sylwia Grzeszczak, Marina

Święta gwiazd 2019

Święta gwiazd 2019

Jak gwiazdy spędzają wigilię Bożego Narodzenia? Na Instagramie aż roi się od przepięknych zdjęć z domowego zacisza. Małgorzata Rozenek, Ewa Farna, Edyta Górniak, Monika Olejnik… Wybraliśmy najpiękniejsze fotografie.

Święta Bożego Narodzenia, to szczególny czas dla większości Polaków, w tym wielu gwiazd. Na Instagramie aż roi się od przepięknych zdjęć, na których znani i lubiani dzielą się z fanami szczególnymi chwilami spędzonymi w gronie bliskich.

Zobacz także: Grzegorz Krychowiak wziął ślub w święta! Mamy zdjęcia

Wigilia u polskich gwiazd. Jak spędzają?

Jak polskie gwiazdy spędzają Wigilię? Zebraliśmy dla was najpiękniejsze zdjęcia, jakie trafiły do internetu. Nie brakuje na nich pięknie przystrojonych drzewek, imponujących dekoracji, pysznych dań i magii, która zrobiła na fanach piorunujące wrażenie.

Małgorzata Rozenek, Ewa FarnaAnna Lewandowska, Igor Herbut, Gabi Drzewiecka, Edyta Górniak, Przemek Kossakowski, Jan Kliment, Mateusz Maga, Rafał BrzozowskiAlicja Bachleda-CuruśMaciej RybusReni Jusis, Rafał MaślakMarina Łuczenko, Jacek JeschkeJustyna ŻyłaZosia Ślotała, Mateusz Damięcki, Olga Kalicka, Monika OlejnikSylwia GrzeszczakJoanna KoroniewskaGrzegorz HyżyJoanna Racewicz, Borys SzycEliza i Trysbon, Katarzyna ZielińskaAneta ZającPaulina Krupińska, Katarzyna Ankudowicz, Gromee, Olga Bołądź – tak gwiazdy spędzają wigilię Bożego Narodzenia. A to dopiero zapowiedź wielkiego świętowania, to już za kilka godzin. W tym roku upłynie nam pod znakiem świetnych propozycji przygotowanych przez czołowe stacje telewizyjne.

Zdjęcia ze świętowania gwiazd w galerii.


Anna Lewandowska – święta Bożego Narodzenia 2019

Anna Lewandowska – święta Bożego Narodzenia 2019

Małgorzata Rozenek z zaokrąglonym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek z zaokrąglonym brzuszkiem

Ewa Farna i Martin Chobot z synkiem - Boże Narodzenie, 2019

Ewa Farna i Martin Chobot z synkiem - Boże Narodzenie, 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×