Szukaj

Ukochana Borysa Szyca przywaliła szczerze o alkoholizmie aktora! Jej wpis narobił szumu!

Borys Szyc i Justyna Nagłowska na premierze Sztuki kochania. Zdjęcia 2017

Borys Szyc i Justyna Nagłowska na premierze Sztuki kochania. Zdjęcia 2017

Justyna Nagłowska o alkoholizmie Borysa Szyca

Fani Borysa Szyca doskonale wiedzą, że aktor przez wiele lat nie stronił od zakrapianych imprez i wielce hulaszczego trybu życia. Na szczęście w porę na swojej drodze spotkał Justynę Nagłowską, dla której przestał pić nałogowo i z którą od 4 lat tworzy normalną rodzinę. Aktor wielokrotnie przyznał się do swoich problemów z alkoholem.

Życie traktuję dużo poważniej niż kiedyś (…) żyję świadomie. Od trzech lat nie piję, jestem po terapii, która mi dużo uzmysłowiła – powiedział w wywiadzie dla VIVY!.

Justyna Nagłowska, odniosła się do tego tematu w swoim szczerym wpisie na Instagramie:

 Od ponad dwóch lat idę świadomie wyznaczoną przez siebie drogą. Różnie to bywa, nie raz chciałam rzucić to w diabły i po prostu udawać, że wcale nie chcę tych wszystkich mądrości i zmian. Pracuję z grupą kobiet, które też walczą o spokój w życiu i miłość do siebie samych –  napisała na swoim profilu

Informacja ta może pomóc innym kobietom, które zmagają się z podobnym problemem:

To, że kocham siebie, jest teraz dla mnie jak nowe życie, nowa szansa i otwarte drzwi, w które weszłam z wielką ciekawością i coraz mniej się boję stawiać kolejne kroki. Podobno siła jest kobietą… Dzielę się tym z Wami, bo już wiem, że jeśli chce się zmienić swoje życie, to zawsze należy zacząć od siebie – przyznała.

Wpis partnerki Szyca wywołała spore zamieszanie wśród jej fanów, bowiem Justyna była bardzo szczera i podała szczegóły rodzinnego problemu:

Chodzę od prawie 3 lat na grupową terapię dla kobiet współuzależnionych. (…) Grupa przede wszystkim Cię wysłucha bez oceniania, i opowie o swoich doświadczeniach, które wydają się podobne do Twoich. Wspieramy się nawzajem pod okiem naszej prowadzącej świetnej terapeutki, która nas rozgryza i stawia tak trafne diagnozy, że spadamy z krzeseł. Czasem potrzeba tygodnia, żeby wrócić i przyznać rację, zrozumieć i przestać się złościć bo prawda często boli. To od razu czuć w człowieku czy się lubi i czy jest na „dobrej drodze” Czas i cierpliwość jest tu kluczem. I tego nauczył mnie mój partner, bo ja to jestem straszny raptus. (…) To nie jest „pierwszy stan” zwrotów akcji w tym filmie było już wiele. Na tyle dużo, że zorientowałam się według jakich schematów działam, załamywałam się i znów podnosiłam i to trwa. Tylko, że upadki są już teraz mniej lub bardziej kontrolowane, z mniejszych wysokości a umysł na tyle wysportowany by się szybciej podnieść, wyciągnąć wnioski i zregenerować ze zdwojoną siłą i do tego wyciągnąć wnioski. I tak w kółko. Nic nie jest różowe i nic nie jest na zawsze – dodała.

Szyc ostatnio sam szczerze opowiedział dla VIVY! jak wyglądała jego walka z nałogiem:

To choroba bardzo trudna do zdiagnozowania. Po cichu wchodzi w każdy zakamarek życia, a później wiąże się ze wszystkim, co robisz, z twoją miłością, z twoim jedzeniem, z twoim codziennym rytmem życia. I tak zaczyna się w ciebie wczepiać, że właściwie nie wiadomo, kiedy przejmuje nad tobą kontrolę. Żaden alkoholik nie potrafi wskazać tego dnia, gdy się nim staje, to się dzieje mimochodem. Mimochodem alkohol zaczyna zalewać wszystkie dziury w człowieku. A potem przestajesz w ogóle o nich myśleć, ale te dziury nie znikają. Powiększają się i stajesz się „skisłym ogórkiem” – to określenie mojego terapeuty – stwierdził Szyc

Dodajmy, że Borys faktycznie nie pije już cztery lata, sam nie wie jak długo wytrzyma w swoim postanowieniu:

Czy nie boi się powrotu do nałogu? „Nie wiem, czy wrócę, czy nie wrócę, ale na pewno już zmieniłem moje życie. Zdaję sobie jednak z tego sprawę, że nawroty są wpisane w tę chorobę, i że czynią wielkie spustoszenie. Od niektórych nawrotów ludzie umierają. Bo to tak, jakbyś odpalił rakietę ze skręconą sprężyną – powiedział w VIVA!.

Trzymamy kciuki

Borys Szyc w pierwszym tak szczerym wywiadzie na temat alkoholizmu: “Albo chcesz się ratować, albo zdychaj na ulicy”

Borys Szyc to bardzo dumny tata! Aktor wierzy w talent córki i skomentował jej decyzję o wzięciu udziału w talent show! [WIDEO]

Coś nieprawdopodobnego! Borys Szyc i jego 13-letnia córka wyglądają jak klony!


Borys Szyc, Justyna Jeger-Nagłowska - premiera filmu Pokot

Borys Szyc, Justyna Jeger-Nagłowska - premiera filmu Pokot

Borys Szyc i Justyna Nagłowska - premiera PolandJA

Borys Szyc i Justyna Nagłowska - premiera PolandJA

Borys Szyc i Justyna Nagłowska na premierze Sztuki kochania. Zdjęcia

Borys Szyc i Justyna Nagłowska na premierze Sztuki kochania. Zdjęcia

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×