Szukaj

Sylwester 2019 u Beckhamów. Tak świętują najbogatsi. Prywatny pokaz fajerwerków to tylko początek

Sylwester 2019 u Beckhamów

Sylwester 2019 u Beckhamów

Victoria Beckham i jej ukochany David Beckham tworzą niezwykłe imperium, ale jak donoszą brytyjskie media, była wokalistka Spice Girls walczy o utrzymanie swojej firmy na powierzchni. Podobno wystawna zabawa Beckhamów miała uciszyć plotki o ich poważnym kryzysie finansowym.

Majątek Victorii Beckham liczony jest w milionach: jej butik jest jednym z najbardziej luksusowych na świecie, a nowe projekty całkiem dobrze się sprzedają. Pomimo tego zysk w firmie gwiazdy praktycznie przestał istnieć. Już w 2016 roku kompania straciła ponad 20 milionów złotych.

Aby ratować sytuację i ustrzec firmę przed bankructwem Victoria pożyczyła od swojego męża aż 125 milionów złotych. Ale prawdopodobnie i to nie pomogło. Kłopoty podobno wynikają z powodu za dużych inwestycji w marketing. Jednak, żeby przykryć wszystkie kłopoty finansowe, Beckhamowie zdecydowali się na wystawną imprezę sylwestrową.

Victoria Beckham – czy ma kłopoty finansowe?

Niedawno prasa brytyjska znów rozpisywała się o kłopotach marki Victoria Beckham. Jej właścicielka podobno musi mocno ciąć koszty, żeby oddalić widmo bankructwa. Długi słynnego małżeństwa ponoć zagrażają płynności finansowej rodziny. Posh Girl w ramach zaciskania pasa podobno zrezygnowała z osobistego kierowcy i bardzo kosztownej w utrzymaniu kolekcji egzotycznych roślin. Spodziewać by się można było, że gromadzące się na horyzoncie chmury bankructwa wymuszą też inne zmiany w życiu celebryckiej rodziny, bo nie tylko Victoria i David są obiektami zainteresowania mediów całego świata, ale także ich dzieci: najstarszy Brooklyn, młodszy Romeo i mała Harper.

Jak zaczęła się „bajka” Beckhamów?

Victoria karierę zaczynała jako jedna z wokalistek Spice Girls. Po kilku latach kariery girls band rozpadł się, a słynne Spicetki ruszyły na solowy podbój świata. Przydomek Victorii z tamtych czasów to Posh Girl, co można przetłumaczyć jako elegantka, bądź szykownisia. Od początku wyróżniała się zamiłowaniem do elegancji i luksusu. Związek z bajecznie opłacanym gwiazdorem piłki nożnej, Davidem Beckhamem zapewnił jej życie na skrajnie wysokim poziomie. Do tego doszły kontrakty reklamowe obojga. Był czas, że biły się o nich najlepsze marki świata. Dość wspomnieć, że Victoria była ambasadorką jednego z modeli luksusowych i ulubionych SUVów królewskiego dworu, czyli Range Rovera. Ale nie samymi reklamami się żyje. Kariera piłkarska Davida wprawdzie dobiegła końca, ale wydawało się że los Beckhamów jest bezpieczny. Victoria stworzyła przecież markę modową pod własnym nazwiskiem.

Impreza sylwestrowa Beckhamów – co się na niej działo?

Być może jednak z firmą Victorii nie jest tak źle, skoro Sylwestrowe przyjęcie w wiejskiej posiadłości pary na pewno nie należało do skromnych. Podobno na same potrawy poszła spora suma. Jeśli do tego dodamy wielki pokaz fajerwerków i sporo gości, wyjdzie na to, że zwolnienie kierowcy czy pozbycie się egzotycznego ogrodu było tylko PR-ową zagrywką.

Zdjęciami z przyjęcia pochwalił się na Instagramie najstarszy syn Beckhamów, Brooklyn. Przy okazji prezentując swoją najnowszą ukochaną. Nicola Peltz, początkująca aktorka, była oczywiście na liście gości. Para rzeczywiście wygląda na zakochaną. A na twarzach rodziny Beckhamów nie widać nawet cienia zmartwień finansowych. Najwyraźniej nie martwi ich nie tylko stan kasy, ale także stan środowiska, skoro zdecydowali się na kosztowny pokaz mało ekologicznych fajerwerków. Cóż, niedługo pewnie się dowiemy, czy statek o nazwie Victoria Beckham nadal płynie, czy też podzieli los Titanica.

 


Victoria Beckham – Sylwester 2019

Victoria Beckham – Sylwester 2019

David Beckham z synem – Sylwester 2019

David Beckham z synem – Sylwester 2019

Beckhamowie – Sylwester 2019

Beckhamowie – Sylwester 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×