Szukaj

Blanka Lipińska usłyszała kilka słów prawdy od brata. Widać, że wciąż wraca do formy po rozstaniu z Baronem

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska na Instagramie dodała nowe zdjęcie z wakacji. W opisie zdradziła, że usłyszała kilka słów prawdy od brata. Co powiedział jej Kuba? 

Blanka Lipińska i Baron tworzyli jedną z popularniejszych par polskiego show-biznesu. Gdy pisarka samotnie poleciała na wakacje do Egiptu, wiele osób przecierało oczy z niedowierzania. By rozwiać wszelkie wątpliwości, autorka książek z serii 356 dni wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że ona i muzyk się rozstali:

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół.

Blanka Lipińska usłyszała kilka słów prawdy od brata. Co powiedział jej Kuba?

Chociaż Blanka Lipińska wróciła już do Polski, w sobotni wieczór udostępniła jeszcze jedno zdjęcie zrobione w Egipcie. Pozuje na jachcie, jest ubrana w bikini, które podkreśla jej sylwetkę. W opisie zdradziła, jakie słowa usłyszała od swojego brata:

Mój brat powiedział mi dzisiaj genialną rzecz, tak prostą, a tak ważną… – Rybka…życie to PODRÓŻ, nie WYŚCIG..

Chociaż wydaje się, że Lipińska wciąż dochodzi do formy po rozstaniu, w tym czasie może liczyć na wsparcie bliskich. To oni w komentarzach komplementują jej sylwetkę, próbują dodać otuchy:

  • Moja Piękna.
  • Dobra forma ciotka.
  • Piękne, proste i turbo prawdziwe.

Kuba Lipiński — kim jest brat Blanki Lipińskiej?

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, gdy Blanka Lipińska wspomina swojego brata. W jednym z wywiadów zdradziła, że Kuba jest od niej o rok starszy i jest geniuszem niemal w każdej dziedzinie oprócz muzyki:

Mam o rok starszego brata geniusza. Kuba jest wybitny w każdej dziedzinie oprócz muzyki. Był pierwszym dzieckiem, zawsze świetnie się uczył. Ja próbowałam się prześlizgnąć, kombinować. On był lubiany przez nauczycieli i dyrekcję, miał wzorowe zachowanie, a ja zawsze poprawne albo nieodpowiednie. Nie mieli ze mną w szkole łatwo – wspominała autorka 365 dni w rozmowie z Galą.

Chociaż pisarka jest aktywna w sieci, w social mediach na próżno szukać zdjęć Kuby.


Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska zmieniła kolor włosów

Blanka Lipińska zmieniła kolor włosów

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×