Szturm na Biedronkę. Na półkach pojawiły się tanie toaletki

Biedronka sprzedaje toaletkę

Biedronka sprzedaje toaletkę

Biedronka postanowiła spełnić marzenie wielu kobiet i zdecydowała się wprowadzić do swojej oferty wyjątkowy produkt. Sprawdź, co się w niej znalazło.

Biedronka to jeden z dyskontów, który cieszy się sporą popularnością wśród polskich konsumentów. Dlatego też sieć postanowiła docenić wiernych klientów i wprowadziła do swojej oferty wyjątkowy produkt, który na pewno będzie cieszył się niemałą popularnością wśród wielu przedstawicielek płci pięknej. W końcu dbanie o urodę to jedna z czynności, które Polki wykonują bardzo chętnie.

Biedronka spełnia marzenie kobiet wprowadzając na półki nowy produkt

Nowość dostępna w Biedronce jest niezwykle wyjątkowa. Choć do tej pory sieć nie raz miała już w swojej ofercie artykuły wnętrzarskie, to tym razem zapewne wprowadzi w zachwyt wiele pań. Toaletka Scandi to marzenie niejednej z nas. To idealne miejsce na przechowywanie kosmetyków, biżuterii i innych drobiazgów. Dodatkowo posiada także lusterko, przydatne podczas wykonywania wielu makijaży. Przyda się także w czasie wieczornej pielęgnacji. Dodatkową jej zaletą jest jej łatwość montażu. Z powodzeniem poradzą sobie z nim panie. Wystarczy do blatu dokręcić cztery nogi.

Mebel może stanowić niezwykłą ozdobę naszej sypialni. Sprawdzi się także jako dekoracja umieszczona w damskim kąciku w salonie. W katalogu Biedronki toaletka jest w białym kolorze, ale w sprzedaży dostępne są również inne opcje. Dzięki temu jest niezwykle uniwersalna i z łatwością można dopasować ją nawet do nowoczesnego wnętrza. Jej cena jest naprawdę atrakcyjna, gdyż wynosi jedynie 149 złotych. W sprzedaży można ją dostać od 28 maja. Warto się śpieszyć, gdyż czujemy, że towar ten rozejdzie się niczym świeże bułeczki.


Toaletka w Biedronce

Toaletka w Biedronce

toaletka z Biedronki

toaletka z Biedronki

Biedronka

Biedronka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×