Ben Affleck przyłapany u Jennifer Lopez w środku nocy. Co tam się działo! Jest coraz bardziej HOT!

Ben Affleck, Jennifer Lopez

Ben Affleck, Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Ben Affleck wrócili do siebie po 17 latach od rozstania. Aktor został przyłapany przed domem wokalistki w środku nocy. Co tam się działo?

Jennifer Lopez niedawno rozstała się z Alexem Rodriguezem, a Ben Affleck z aktorką Aną de Armas. Obecnie media rozgrzewa fakt, że byli kochankowie ponownie są parą.

Mimo tego, że w dawnym wywiadzie J.Lo mówiła, że związek z aktorem wypatroszył ja emocjonalnie, a mężczyzna dopuścił się zdrady, zdaje się, że gwiazda już o wszystkim zapomniała. Z doniesień tabloidów wynika, że ponownie się spotykają, a ich relacja jest coraz bardziej gorąca.

Ben Affleck przyłapany w środku nocy pod domem Jennifer Lopez

Kilka tygodni po tym, jak Woman’s Day ujawnił, że Ben Affleck i Jennifer Lopez nawiązali kontakt, ujawniono, że para cieszy się sekretnymi nocami. Ben był widziany przez fotografów, gdy wymykał się z powrotem do swojego domu na Pacific Palisades w Los Angeles, używając charakterystycznego białego SUV-a J.Lo, a osoby wtajemniczone mówiły, że zatrzymywał się u niej w Bel Air kilka razy w tygodniu.

Rzeczywiście, zdjęcia pokazują Afflecka wracającego do swojej posiadłości, ściskającego plecak wypchany swoimi rzeczami, po nocnym pobycie u J.Lo.

Ben i Jen zawsze pozostawali przyjaciółmi, ale teraz oboje znowu są singlami i są o wiele bardziej dojrzali niż byli za pierwszym razem. To trwa dopiero kilka tygodni, ale wszystko idzie w szybkim tempie. Spędza tam tyle czasu, że wkrótce się do niej wprowadzi -mówi informator.

Ben Affleck spędził noc u Jennifer Lopez – screen z Woman's Day

Ben Affleck spędził noc u Jennifer Lopez – screen z Woman’s Day

Ich relacja podobno jest dużo bardziej dojrzała:

Są starsi i teraz są rodzicami – rzeczy, które wydawały się wtedy tak ważne, nie mają już znaczenia. Żadne z nich nie chce zmienić swojego romansu w coś poważnego, wiedząc aż za dobrze, jak może się to wszystko rozsypać. Nie chcą wygłaszać żadnych ważnych oświadczeń – to prywatna sprawa, którą traktują bardzo poważnie.

Nie zamierzają przedstawiać sobie swoich dzieci. Informator twierdzi, że Ben i Jen są razem niesamowicie szczęśliwi.

W szczególności Ben przeżył ciężki okres w swoich związkach w ostatnich latach, a wytrzeźwienie, a następnie otrzymanie drugiej szansy z Jennifer wydaje się cudem. Zawsze była jego tą, która uciekła, ponieważ nie potrafili wtedy znieść presji światła reflektorów, więc mieć kolejną okazję, by być razem, wydaje się przeznaczeniem. Jest zdeterminowany, aby tego nie zmarnować – J.Lo jest traktowany jak królowa.

Jak myślicie? Szykuje się romans roku i powrót wszech czasów?


Jennifer Lopez i Ben Affleck - ceremonia wręczenia Oscarów 2003, foto: ONS

Jennifer Lopez i Ben Affleck - ceremonia wręczenia Oscarów 2003, foto: ONS

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×