Beata Kozidrak zrobiła prezent Idze Świątek. Piękny! To odpowiedź na brak wspólnego zdjęcia po gali

Beata Kozidrak i Iga Świątek

Beata Kozidrak i Iga Świątek

Iga Świątek po Gali Mistrzów Sportu wyznała, że bardzo żałuje tylko jednej rzeczy. Wcale nie chodzi o tytuł sportowca roku, a o to, że nie udało jej się zrobić wspólnej fotografii z Beatą Kozidrak. Legendarna wokalistka nie mogła przejść wobec tego obojętnie. Postanowiła zaradzić. Jak?

Iga Świątek szturmem wdarła się do pierwszej ligi gwiazd polskiego sportu. Jest pierwszą Polką, której udało się wygrać wielkoszlemowy turniej Roland Garros, a tym samym na stałe wpisała się w historię dyscypliny, którą uprawia. W tym roku będzie świętować 20. urodziny, więc cała kariera jeszcze przed nią.

Tenisistka dała się poznać jako skromna nastolatka, więc nie dziwi nikogo fakt, że kiedy nie zgarnęła tytułu Najlepszego sportowca 2020 roku, wcale nie była jakoś bardzo zmartwiona. Zresztą wyprzedził ją nie byle kto, bo sam Robert Lewandowski.

W niedzielne popołudnie, w zasadzie jeszcze na gorąco, dodała nowy post na Instagramie, w którym opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszyły jej podczas Gali Mistrzów Sportu.

Wczoraj miałam wieczór pełen emocji i przyznam, że w pewnym momencie stresowałam się bardziej niż przed finałem Szlema. Nie ze względu na mój wynik, ale na przemówienie, więc mam nadzieję, że poszło dobrze haha.

Podziękowała także fanom za oddane głosy i podkreśliła, że statuetka, którą zdobyła, wiele dla niej znaczy. Na koniec jednak napisała, że coś poszło nie tak, jakby sobie marzyła. Jest jedna rzecz, której żałuje:

Jedyne, czego żałuję to tego, że nie mam zdjęcia z Beatą Kozidrak.

Przypomnijmy, że wokalistka uświetniła imprezę swoim występem. Wobec takiego wyznania młodej mistrzyni Beata nie mogła przejść obojętnie. Zobaczcie, jaką zrobiła jej niespodziankę.

Jaką niespodziankę przygotowała Idze Świątek Beata Kozidrak?

Słowa młodej tenisistki dotarły do Beaty Kozidrak. Gwiazda nie mogła pozwolić na to, żeby marzenie Igi Świątek nie zostało spełnione. Zadbała o to, żeby usatysfakcjonować tenisistkę, a przy okazji wyznała, że jest jej wierną kibicką. Jaki zrobiła jej prezent?

Na profilu artystki pojawiło się zdjęcie obu pań. To oczywiście montaż, ale wyszło świetnie i rzeczywiście marzenie Igi zostało spełnione.

@iga.swiatek spójrz! Jednak mamy wspólne zdjęcie 😜
Pozdrawiam Cię i z całego serca kibicuje!!! – napisała gwiazda.

Internautom pomysł Beaty Kozidrak przypadł do gustu. Piszą, że to bardzo miłe z jej strony, że spełniła marzenie Igi. Jak wam się podoba jej pomysł?


Beata Kozidrak - prezent dla Igi Świątek

Beata Kozidrak - prezent dla Igi Świątek

Iga Świątek - Gala Mistrzów Sportu 2021

Iga Świątek - Gala Mistrzów Sportu 2021

Iga Świątek, Robert Lewandowski

Iga Świątek, Robert Lewandowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×