NewsyBeata Kozidrak ukrywa to przed fanami. W końcu wyszło na jaw

Beata Kozidrak ukrywa to przed fanami. W końcu wyszło na jaw

Beata Kozidrak (fot. KAPiF)
Beata Kozidrak (fot. KAPiF)

28.12.2023 10:42, aktual.: 28.12.2023 14:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od lat Beata Kozidrak pozostaje jedną z największych ikon stylu polskiej sceny muzycznej. Jednym ze znaków charakterystycznych frontmenki Bajmu są jej bujne blond loki, które towarzyszą jej niemal od wczesnego etapu kariery. Nic dziwnego, że piosenkarka z chęcią prezentuje je podczas rozmaitych branżowych imprez. Co ciekawe jednak, kryje się za tym pewien mały sekret. Artystka woli zaoszczędzić na drogich zabiegach pielęgnacyjnych i korzysta z peruk.

Beata Kozidrak i jej sposób na włosy

Na doczepy i peruki decyduje się całkiem spore grono polskich celebrytek, a Beata Kozidrak nie jest wyjątkiem. Z racji na to, że włosy stanowią jej wizytówkę, chce pokazać się z jak najlepszej strony. Nie chce, aby kosztowne i męczące zabiegi źle wpłynęły na strukturę włosia, dlatego korzysta ze sztucznych odpowiedników. To pozwala jej na rozmaite stylizacyjne zabawy, co najwidoczniej bardzo się gwieździe podoba.

Ma swój sposób na to, aby peruka wyglądała znacznie naturalniej. Zamiast zakładać ją tak, aby zasłaniała połowę czoła, podnosi ją wyżej, ponad linię włosów. Dzięki temu może wyciągnąć trochę swoich kosmyków, aby wymieszały ze sztucznym włosiem i sprawiały wrażenie spójności.

Zdjęcia wszystko pokazują

Takie rozwiązanie, choć z pewnością daje pożądany efekt, ma jednak pewien problem. W ten sposób ciężej zaakcentować przedziałek. Na niektórych fotkach Beaty Kozidrak można zatem zauważyć dość wyraźną granicę pomiędzy jej naturalnymi włosami a peruką.

Zwróciliście na to uwagę?

Beata Kozidrak (AKPA)
Beata Kozidrak (AKPA)
Beata Kozidrak (AKPA)
Beata Kozidrak (AKPA)
Beata Kozidrak
Beata Kozidrak
Beata Kozidrak - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi
Beata Kozidrak - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także