Najlepsza wersja „All I Want For Christmas” z udziałem polskich gwiazd już w sieci. Płaczemy ze śmiechu [WIDEO]

Bartek Jędrzejak - teledysk

Bartek Jędrzejak - teledysk

Bartek Jędrzejak otrzymał najlepszy prezent na święta z wszystkich osób z polskiego show biznesu. Tego się z pewnością nie spodziewał, że zostanie bohaterem najlepszej dotąd wersji słynnego przeboju All I want for christmas is you. Kto jest autorem?

Bartek Jędrzejak na swoim profilu na Instagramie pokazał piękny prezent świąteczny, który dostał od gwiazdy internetu Katiczikss. Mariah Carey  i jej, nawet ta najnowsza wersja teledysku, może się schować, kiedy zestawimy ją z dziełem, które wykonała influencerka. A wszystko dla prezentera TVN-u.

Bartek Jędrzejak w teledysku Katiczikss. Czy gra główną rolę?

Bartek Jędrzejak otrzymał niesłychany prezent świąteczny. Interpretacja teledysku Mariah Carey All I want for christmas is you, w wykonaniu Katichikss i jej Elfa podbiła internety! Prezenter serdecznie podziękował za niecodzienny upominek. Któż nie chciałby być obiektem pożądania?

Co widzimy w najlepszym klipie sezonu? Otóż Bartek Jędrzejak jest obiektem westchnień i to on ma być tym, kogo na święta pragnie Katicziks. Zobaczcie te układy choreograficzne, scenerię i pomysłowość.

Ho ho ho Wesołych Świąt

Co za niespodzianka @katiczikss jestem cały Twój, masz super pomocnika elfa 🙂 masz super pomocnika elfa 🙂 @monika.gozdzialska #alliwantforchristmasisyou #mariahcarey #christmas #gift dziękuje w imieniu Ptaszyn i Ptaszorów – napisał Bartek.

Nic dziwnego, że umieścił klip na swoim Instagramie, jest się czym pochwalić.

Najbardziej jednak byli zachwyceni internauci. Słów uznania i podziwu naprawdę nie brakuje. Co piszą?

 • Najlepsze,zrobiliście mi dzień.
 • Te dwie Ptaszyny są nie do podrobienia. Kozacki teledysk.
 • Uwielbiamy to video. Wspaniałych Świąt!Kasia&Artur – napisała Kasia Sokołowska.
 • Kocham te wariatki!!! To najlepszy klip jaki zobaczycie w te święta!!! – zachwyca się Agnieszka Jastrzębska.
 • Z Tobą żadna pogoda mi nie straszna – to sama Katiczikss.
 • Są najlepsze, oglądałam już kilka razy.
 • Jest moc super – piszą obserwujący.

No cóż, tysiące internautów nie mogą się mylić. To zdecydowanie najlepsza wersja wideo do słynnego przeboju.

Zobacz: Bartek Jędrzejak ogołocił całą Zarę! Różowy pogodynek za grosze tak ślicznie wystroił się dla Wielkiego Brata!


Bartek Jędrzejak w teledysku Katiczikss

Bartek Jędrzejak w teledysku Katiczikss

Bartek Jędrzejak w teledysku Katiczikss

Bartek Jędrzejak w teledysku Katiczikss

Bartek Jędrzejak w teledysku Katiczikss

Bartek Jędrzejak w teledysku Katiczikss

Komentarze

 • Gość pisze:

  Katiczikss na początku śmieszyła, teraz to jest Żenada. Przykleja się do wszystkich, nie wnosząc już nic od siebie. Pamiętam jak szukając rozgłosu oznaczała wszystkich na insta, po osiągnięciu celu, rozpętaniu paru afer dla zdobycia rozgłosu blokowala, nie dając wypowiedzieć się drugiej stronie jak z Zosią Zborowską. To samo z opiniami na jej IG, same pochlebne? Nic śmiesznego, nic ciekawego. Kopia kopii. Polecajac coś, krytykując czy wspierając powtarza po innych formułki, gdzie zysk i rozgłos tam Katiczikss. Łatwo jest krytykować czy polecać za maską insta filtru. Masz odwagę wyrażać opinie, podpisz się swoim wizerunkiem

 • Gość pisze:

  Z fajnej instagramerki Katiczikss zrobiła się żenada. Kopiowanie story innych, zero własnej inicjatywy, komentuje posty innych w sposób niby żartobliwy, ale ewidentnie złośliwy i zazdrosny. W wiadomościach prywatnych chamska, ale na insta love @ peace. Usuwanie i blokowanie komentarzy, które zauważyly, że coś ewidentnie skopiowala, czy są odmienne w opini. Taki to dystans i prawda. Jeśli ma odwagę polecać czy krytykować coś lub kogoś niech pokaże swój wizerunek, a nie chowasz, wasz się za filtrem.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×