Jak czują się bliźnięta Barbary Sienkiewicz? 60-letnia aktorka: „To nie jest dobre ani dla mnie, ani dla dzieci”

Dzieci Barbary Sienkiewicz po badaniu lekarskim

Dzieci Barbary Sienkiewicz po badaniu lekarskim

Jak czują się dzieci Barbary Sienkiewicz?

Barbara Sienkiewicz chętnie mówi o swoich dzieciach i sytuacji, w jakiej się znalazła. Dała pierwszy, szczery telewizyjny wywiad w programie Dzień Dobry TVN, pokazała skromne 37-metrowe mieszkanie ekipie Faktów, a teraz zdradziła w Fakcie, jak czuja się jej dzieci. Przypomnijmy, że aktorka w wieku 60 lat po raz pierwszy została matką. Niektórzy sugerowali, że próżnia ciąża może odbić się na zdrowiu bliźniaków i zagrozić ich prawidłowemu rozwojowi.

Zobacz:  TYLKO U NAS! 60-letnia Barbara Sienkiewicz na spacerze z bliźniakami. Mamy pierwsze zdjęcia najstarszej matki w Polsce z dziećmi [PAPARAZZI]

W wywiadzie dla dziennika wyznała, że dzieci są pod stałą opieką lekarza pediatry. Ostatnio przeszły badania kontrolne, które wykazały, że dzieci rozwijają się prawidłowo.

Były badane i nie ma żadnych większych problemów. Oby jak najdłużej tak było. Jeśli pojawiłyby się problemy, we mnie byłoby napięcie, dodatkowe zdenerwowanie, a to nie jest dobre ani dla dzieci, ani dla mnie – powiedziała Barbara Sienkiewicz w magazynie Fakt

Barbara wyznała, że jest świadoma swojego wieku i że może szybciej osierocić dzieci niż to ma miejsce w tradycyjnych rodzinach. Pomimo tego z nadzieją patrzy w przyszłość.

Podobno ciąża odmładza. Może w moim przypadku to się sprawdziło – powiedziała

Patrząc na Panią Barbarę  nie możemy temu zaprzeczyć.

Zobacz: Tak mieszka Barbara Sienkiewicz. Pokazała mieszkanie przed kamerami


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×