Antek Królikowski odwiedził syna. Pod domem czekali na niego paparazzi. Na spotkanie z Vincentem nie przyszedł sam

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski i Joanna Opozda długo nie mogli się dogadać w sprawie opieki nad synem. Znaleźli nić porozumienia? Aktor pojawił się u syna. Wszystko opisał tabloid. 

Antek Królikowski w zeszłym roku poślubił Joannę Opozdę. Niedawno minęła pierwsza rocznica pięknej ceremonii, ale wiadomo, że dla żadnego z małżonków nie był to szczęśliwy czas. Para, która oczekiwała na narodziny syna rozstała się zaledwie kilka miesięcy po tym, jak powiedzieli sobie „tak”. Nie byli już razem w momencie, gdy na świecie pojawił się ich synek Vincent. Chłopiec pozostaje pod opieką swojej mamy, ale niestety byli partnerzy nie mogą się dogadać w żadnej kwestii, która dotyczy ich syna.

Antek i Asia mieli rozstać się ze względu na nową miłość, jaka pojawiła się w życiu Królikowskiego. Wyprowadził się on z mieszkania żony i teraz wiodą życie z dala od siebie. Ostatnio jednak toczyli bardzo medialny spór o opiekę nad chłopcem. Wzajemnie informowali fanów i prasę o tym, jak zachowuje się druga strona.

Antek Królikowski odwiedził synka. Są zdjęcia paparazzi

Antek Królikowski w ostatnim czasie zarzucał swojej żonie, że ta ogranicza i utrudnia mu kontakt z synem. Joanna odparła wszystkie te ataki, pokazując w sieci screeny ich prywatnych rozmów, z których wynikało, że razem z synkiem czeka na przyjazd aktora do jej mieszkania. Nie był to jednak koniec medialnej przepychanki pomiędzy rodzicami małego Vincenta. W ostatnim czasie Antek mówił nawet o tym, że chciałby opieki naprzemiennej nad dzieckiem.

Wygląda jednak na to, że po całym zamieszaniu i wzajemnej serii oskarżeń byłej parze udało się w końcu jakoś dogadać. Paparazzi sfotografowali Królikowskiego pod mieszkaniem Joasi, gdy ten z prezentami dla syna przyszedł go odwiedzić. Całą sytuację opisał tabloid.

W długi sierpniowy weekend Antek Królikowski przyjechał odwiedzić syna na swoim żółtym skuterze. Pod klatką aktorki poczekał na mamę i ciocię.(…) Aktor nie przyjechał do Vincenta z pustymi rękami. Miał ze sobą torby z prezentami. Podczas spotkania z pierworodnym, które trwało grubo ponad godzinę, prezentami wnusia obdarowała też babcia – czytamy w Fakcie.

Jedno ze zdjęć z wizyty Antka w domu żony trafiło na okładkę tabloidu. Zobaczycie ją w naszej galerii. Być może to sygnał, że rodzice Vincenta po wielu nieporozumieniach w końcu znajdą wyjście z trudnej dla nich sytuacji.


Antek Królikowski - okładka Fakt 16.08.2022

Antek Królikowski - okładka Fakt 16.08.2022

Joanna Opozda spędza czas z synkiem w dzień rocznicy ślubu z Królikowskim

Joanna Opozda spędza czas z synkiem w dzień rocznicy ślubu z Królikowskim

Antek Królikowski - nowy post

Antek Królikowski - nowy post

Komentarze

 • GośćJanka pisze:

  Ten durny Antek to jest dziecko specjalnej troski bez starej krolicy nigdzie się nie ruszy. ,!!! Niedługo ta druga go zostawi i będzie do końca życia sam jak palec !!!

  • Gość pisze:

   Idąc do gniazda czarownic musi mieć świadków,dobrze robi ze nie chodzi tam sam.

 • Zośka Samoska pisze:

  Ten facet to młot. I tylko obciach temu dziecku, że ktoś taki go spłodził.

  • Gość pisze:

   sama jesteś mlot albo mlotkowa , facet jest fajny , lubię go , poczekaj Zośka na swojego księcia i nie czepiaj się innych

  • Gość pisze:

   Zdejmijcie z tapety tego nie spełna rozumu Królikowskiego .

  • Gość pisze:

   TERAZ TEGO NIE WIDZI ALE TYLKO NA ZDJECIACH Z SYNKIEM JEST S Z C Z E R Z E USMIECHNIETY.
   Jeszcze nie wie kto mu moze dac PRAWDZIWA MILOSC

  • Piotr pisze:

   Niedojrzały typ i do tego głupi jak cep.

 • GośJolkać pisze:

  Ale się nakręcacie….poco ten rozgłos… paparazzi? Czy nie można,tak normalnie…bez,,wrzasku,, przyjść…. ależ musi być,,gorąco,,

 • Gość pisze:

  Jak bym go spotkał to dał bym mu liścia …

 • Gość Nela pisze:

  Żałosna parada obłudnych Królików. Wszystko ustawione, materiały dowodowe dla sądu zebrane. Proszę zobaczyć proszę Sądu jak Antos dba o syna, odwiedza go i przynosi prezenty. Nie ma go wprawdzie nocą przy przewijaniu, karmieniu oraz gdy mały płacze przy zabkowaniu. Ale Antos ma obowiązki względem kochanicy, to ona jest na pierwszym miejscu, potem synek.

  • Gość pisze:

   On chce opieki naprzemiennej wiec chce znieniac

  • Gość pisze:

   Ustawki to O.robi wiecznie i te jak Antek do dziecka pojechał to też ona ich nasłała żeby mieć pożywkę na nim i jego rodzinie.Wciąż to robi,a wy ludzie dajecie się jej też zmanipulować,to cwana bestia

 • Gość pisze:

  Żenujące ze musiały pojawić się zdjęcia w necie z wizyty u syna. I wszystko powiedziane w mediach

 • Gość, Milena pisze:

  Antek Królikowski nie wiem czy ma dobrze pod sufitem To znaczy dobrze poukładane w głowie bo robi to wszystko pod publikę jak już na niego czekają papa racji to po co Powiadom Ja chcę odwiedzić syna to niech przyjdzie jak człowiek i chcę go wychowywać Jeśli on nie jest jeszcze sam wychowany ustabilizowany ma nową partnerkę nie wiadomo co robi Imprezuję jak taki ojciec może zajmować się tak małym dzieckiem Nigdy w życiu bym mu na to nie pozwoliła jestem też sama mapką i wiem ile potrzeba opieki nad tak małym dzieckiem on to traktuję jak zabawkę jak maskotkę Najpierw niech dorośnie i nie robi tego pod publikę bo już mamy dość królika nie wychowanego królika nie wiem co na to jego mama ale powinna go powstrzymywać A nie kłócić się w internecie

  • Gość pisze:

   o matko , a Ty sie słuchasz swojej matki ? poczekaj aż twoje dziecko dorośnie i cię oleje

  • Gość magda pisze:

   Znam Antka i prawda jest taka że to bardzo dobry i wrażliwy człowiek.Jego największym błędem był ślub z tą Fioną,która teraz go tak pogrąża.

 • GośćMeri pisze:

  Fotografia małejOpozdy była czarno biała a syna inna Antek musi uważać na wizytach bo będzie zbierać na niego jaki może być też nagrywany

  • Gość pisze:

   Prędzej on zbiera i nagrywa na nią.

  • Gość1 pisze:

   Meri masz rację,ona jest zdolna do najgorszych posunięć,straszna z niej manipulantka i dobrze że do małego nie chodzi sam tylko bierze świadków bo ona jest nieobliczalna,żal mi go ze wdał się w ta pato rodzinkę i gołym okiem widać co ona z jego rodzina teraz robi.Po trupach do celu,wie że jest chory,a mimo to niszczy,to samo zgotowały ojcu harpie jedne.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×