Szukaj

Antek Królikowski z ukochaną na spacerze w czasie kwarantanny. Para znalazła świetne alibi na wyjścia z domu

Antek Królikowski po śmierci ojca wziął na siebie ciężar głowy rodziny. Z pewnością nie jest to łatwe dla młodego chłopaka. O jego dobre samopoczucie dbają Kasia i Klasyk.
Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska

Paweł Królikowski od kilku lat zmagał się z problemami zdrowotnymi. Chociaż w  2015 przeszedł zabieg usunięcia tętniaka mózgu, to choroba go nie opuściła. Przed Bożym Narodzeniem znów trafił do szpitala. Kolejna operacja niestety nie pomogła. Zmarł w czwartek, 27 lutego. O śmierci dowiedzieliśmy się m.in. z publikacji zamieszczonej na profilu jego syna – Antka.

Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach. Do zobaczenia Tato – napisał syn aktora.

Świat rodziny Królikowskich bardzo się zmienił. Zmienił się także Antek Królikowski, który do niedawna przez niektórych uważany był za lekkoducha. 31-latek stał się znaczącą podporą dla swojej mamy i młodszego rodzeństwa. Przejął stery w rodzinnym domu. Nie bacząc na swoją młodość, karierę i związek z prawniczką Kasią, wrócił do Zacisza, by opiekować się najbliższymi.

View this post on Instagram

#dom ????❤️

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

Antek Królikowski z dziewczyną i psem

Młodemu mężczyźnie, który do niedawna był wolnym ptakiem, z pewnością trudno jest z dnia na dzień stać się osobą, w której wszyscy widzą przewodnika. Szczególnie że sytuacja związana z koronowirusem mocno nas ograniczyła, a izolacja domowa powoduje, że coraz trudniej złapać oddech i dystans. Jednak Antek znalazł na to sposób. Pomaga mu w tym jego dziewczyna – Kasia Dąbrowska, oraz pies o uroczym imieniu Klasyk.

Klasyk to nasze alibi – napisał Antek na Instagramie, pozdrawiając znad Jeziorka Czerniakowskiego.

Spacery z Kasią i psem na pewno relaksują Antka, bo na jego twarzy pojawił się nawet cień uśmiechu. Oby było go jak najwięcej.


Antek Królikowski z Kasią i psem

Antek Królikowski z Kasią i psem

Antek Królikowski i Kasia bawią się z psem

Antek Królikowski i Kasia bawią się z psem

Antek Królikowski i Kasia na spacerze z Klasykiem

Antek Królikowski i Kasia na spacerze z Klasykiem

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×