Szukaj

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska wzięli ślub? Znamy szczegóły!

Antek Królikowski wziął ślub z Kasią Dąbrowską? Aktor pokazał zdjęcie, które idealnie wpisuje się w klimat szybkich wesel w Las Vegas. Czy para pobrała się w tajemnicy? Zdradzamy szczegóły.
Antek Królikowski - ślub

Antek Królikowski - ślub

Antek Królikowski od kilku miesięcy spotyka się z Kasią Dąbrowską. W tym czasie para nie tylko wspólnie spędzała wakacje, ale także pojawiła się na kilku branżowych imprezach. Zakochani regularnie publikują zdjęcia w social mediach, z których wynika, że są ze sobą szczęśliwi. Miłość pary kwitnie i nic nie wskazuje na jakikolwiek kryzys.

Chociaż Królikowski i Dąbrowska spotykają się dopiero kilka miesięcy, to jakiś czas temu  zostali przyłapani przed willą aktora w Warszawie, gdzie podobno uwili sobie gniazdko. Antek, który ostatnio rzadziej pozuje na ściankach niż kiedyś, zamiast brylować na salonach, większość czasu poświęca swojej ukochanej.

Zobacz: Karol Strasburger i jego żona już stracili pieniądze zebrane na ślubie. Na co je przeznaczyli?

Zobacz: Justin Bieber i Hailey Baldwin wybrali datę ślubu! Wiemy, kiedy powiedzą sakramentalne „tak”

Antek Królikowski wziął ślub?

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska ślub mają za sobą? Takie pytanie mogą zadawać sobie internauci, którzy natrafili na najnowsze zdjęcie aktora. To właśnie na nim syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej pozuje u boku ukochanej – on w marynarce, ona w sukni ślubnej. Nad ich głowami wisi baner sugerujący, że cała uroczystość odbyła się w Las Vegas:

W końcu !!! #cosiedziejewvegaszostajewvegas – podpisał zdjęcie aktor.

Zobacz: Bartłomiej Misieiwcz planuje ślub! Jego młodsza wybranka właśnie przyjęła oświadczyny. Kiedy odbędzie się ceremonia?

Czy Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska wzięła ślub? Wyjaśniamy

Dotarliśmy do szczegółów uroczystości. Okazuje się, że para „wzięła ślub”, ale tylko dla żartów. Z okazji 25-lecia serialu Przyjaciele, w Centrum Praskim Koneser Butelkownia, odtworzono scenografię wybranych elementów z serialu tak, by każdy mógł poczuć się jak na planie kultowej komedii m.in. z Jennifer Aniston i  Davidem Schwimmerem w rolach głównych.

Jednym z elementów było miejsce, w którym Rachel i Ross złożyli sobie przysięgę ślubną. Poczucie humoru Antka i jego ukochanej zachwyciło internautów, którzy nie mogli powstrzymać się od komentarzy:

  • Gratulacje! Nawet mnie nie zaprosiłeś… obrażony!
  • Bukiet zrobił robotę.
  • Kapliczka całkiem jak ta z PRZYJACIÓŁ.
  • Jak Rachel i Rose z Przyjaciół.
  • A gdzie zapro dla mnie na weselicho…?! oj nieładnie Antek tak mnie pominąć.

Trzeba przyznać, że para doskonale wygląda w roli nowożeńców. Kto wie, może już wkrótce Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska wezmą ślub na poważnie? Tego im życzymy.

Zobacz: Dominika Gwit w wymarzonej sesji z mężem. Tak pięknie nie wyglądali nawet na ślubie


Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska ślub na niby

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska ślub na niby

Antek Królikowski - Fighter premiera

Antek Królikowski - Fighter premiera

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska na Mazurach

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska na Mazurach

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×