Szukaj

Anna Wintour w sytuacji, w jakiej jej jeszcze nigdy nie widzieliśmy

Anna Wintour

Fotografia: ONS

Anna Wintour odwiedziła Europę – to tu fotoreporter przyłapał ją, jak się szczerze śmieje. Przyznacie, że niecodzienny to widok! W tym tygodniu słynna szefowa amerykańskiego Vogue jest we Włoszech na Milan Fashion Week – tygodniu mody w Mediolanie (zobacz: Anna Wintour cierpi na fobię. Panicznie boi się… [wideo]). Na pokazie kolekcji Gucci wiosna-lato 2015, na którym chodziła Anja Rubik, siedziała oczywiście w pierwszym rzędzie, a obok niej nie kto inny, jak Kate Moss.

Pani redaktor miała na sobie bladożółtą sukienkę bez rękawów – krój, który często wybiera – z kwiatowym printem oraz nieodłączne ciemne okulary. Do stroju dobrała żółte sandałki bez pięty na minimalnym obcasie. Na pokaz przyszła w pięknym niebieskim płaszczu. Sylwetki można jej pozazdrościć! Supermodelka założyła LBD – małą czarną – do której dobrała płaszczyk Gucci z printem w skórę węża i prostą szarą kopertówkę.

Obie panie znają się nie od dziś i lubią – nigdy nie widzieliśmy szefowej Vogue’a tak rozluźnionej i śmiejącej się, a nie tylko uśmiechającej. Przyzwyczajeni jesteśmy do jej stanowczej miny, a tu taa niespodzianka!

Anna Wintour Kate Moss

Fot.

Anna Wintour

Fotografia: ONS


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×