Ciężarna Ania Satrmach eksponuje brzuszek w wielkanocnym rozgardiaszu. Jak ślicznie się zaokrągliła!

Anna Starmach

Anna Starmach

Ania Starmach z okazji Wielkanocy pokazała ciążowy brzuszek i zdradziła, na jakim etapie są jej przygotowania do świąt. Piękne krągłości skradły serca internautów. Komplementów co niemiara!

Ania Starmach przed Świętami Bożego Narodzenia przekazała wspaniałe wieści. Mistrzyni wypieków spodziewa się drugiego dziecka. Już wiadomo, że na świecie powita synka, który otrzyma tradycyjne, polskie imię.

W domu trwa wielka dyskusja, nie zdradzę typów, ale będzie to tradycyjne polskie imię. Wierzę, że w imieniu jest moc. Imię Jagna jest rzadkie, ma temperament, charakter i taka jest nasza córka. Chciałabym mieć już imię dla synka. Czuję taką potrzebę i komunikuję ją mojemu mężowi. Jagna miała imię od samego początku. – powiedziała w rozmowie z Vivą!.

Jurorka programów kulinarnych TVN jest już na ostatniej prostej na porodówkę. Tuż po Wielkanocy utuli w ramionach noworodka, który jest owocem miłości z Piotrem Kuskiem. Para pobrała się 2 września 2017 roku.

Ania Starmach pokazała ciążowy brzuch w wielkanocnej sesji

Termin porodu zbliża się nieubłaganie, ale wcześniej Ania musi przygotować świąteczną oprawę dla domowników. Na Instagramie w Wielki Piątek zdradziła, że jest w proszku, a smakołyki, z których słynie, jeszcze nie powstały. Przed gwiazdą osobisty turniej wypieków, który z pewnością zakończy się sukcesem.

Nie wiem jak wy, ale ja jestem w proszku jeśli chodzi o przygotowania świąteczne – zaczęła swój wpis. – Ale mam jeszcze czas! Cały piątek! Jeśli tak jak ja, wszystko zostawiliście na ostatnią chwilę, jeśli dziś w kuchni czeka was niezły sajgon, jeśli sernik znów opadnie, zakwas nie będzie kwaśny, a sałatka będzie jakaś taka inna, to ZAPRASZAM NA MOJE STORIES!

Starmach mimo napiętego planu dnia nie zapomniała o swoich fanach. Wszystkich potrzebujących pomocy zaprasza do zadawania pytań:

Dziś uruchomiłam tam Wielkanocne Pogotowie Kulinarne! Pytajcie a ja spróbuje pomóc 🙂

Do wiadomości Ania dołączyła zdjęcie z planu ciążowej sesji dla Vivy!. Gwiazda w profesjonalnym makijażu i stylowej kreacji dumnie eksponuje swoje krągłości przed obiektywem telefonu. Jej brzuszek jest już imponujących rozmiarów.

Fanki zachwycają się tym, jak pięknie Starmach wygląda w ciąży. Nie brakuje słów uznania dla jej urody i… dla przepisów na wielkanocne ciasta.

  • Pięknie Pani wygląda. Mazurek wg. Pani przepisu wspaniały.
  • Ale ślicznie Pani wygląda.
  • Wyglądasz obłędnie, a przepisy na ciasta super.

Czekamy na kolejne relacje, tym razem z przebiegu kuchennych rewolucji w domu ulubienicy widzów.

W galerii przypominamy poprzednie zdjęcia Ani Starmach z okresu drugiej ciąży.


Ania Starmach pokazała ciążowy brzuszek

Ania Starmach pokazała ciążowy brzuszek

Anna Starmach w drugiej ciąży. Ma coraz większy brzuszek

Anna Starmach w drugiej ciąży. Ma coraz większy brzuszek

Anna Starmach w drugiej ciąży na zdjęciu z Jagienką

Anna Starmach w drugiej ciąży na zdjęciu z Jagienką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×