Wylewna jak nigdy Ania Starmach o imieniu dla drugiego dziecka! Będzie tak samo tradycyjne jak w przypadku córeczki gwiazdy

Anna Starmach

Anna Starmach

Anna Starmach jest gwiazdą nowego numeru magazynu Viva!. Gwiazda MasterChefa opowiedziała m.in. o drugiej ciąży oraz imieniu dziecka.

Anna Starmach o tym, że zostanie po raz drugi mamą, poinformowała pod koniec 2020 roku. W okresie Świąt Bożego Narodzenia opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z mężem i córką. W opisie zdradziła, że wkrótce ich rodzina się powiększy. Od tego momentu co jakiś czas publikuje w sieci fotografie, na których przyciąga uwagę jej rosnący brzuszek.

Tak było też niedawno, gdy pochwaliła się zakulisowymi kadrami jednego z programów, w którym bierze udział. Internauci byli zachwyceni przepiękną mini sesją, która przy okazji powstała.

Anna Starmach: płeć i imię drugiego dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Starmach nie ukrywa już drugiej ciąży. Na jej temat wypowiedziała się w rozmowie z Vivą!. W rozmowie z dwutygodnikiem wypowiedziała się na temat płci dziecka i ogłosiła, że powita na świecie chłopca. Dodała, że bez względu na płeć maleństwa, cieszy się, że dołączy on do ich rodziny:

Synek. Jest pani pierwszą osobą spoza rodziny, której to zdradzam. I mówię to z uśmiechem. […] Tak samo cieszyłabym się, gdyby była druga córka. Nie miałam żadnych preferencji ani przy pierwszym dziecku, ani teraz.

Przyszła mama wyjawiła, że jej mąż bardzo się ucieszył, gdy dowiedział się, że na świecie pojawi się chłopiec:

Piotr, dopiero kiedy usłyszał, że to chłopiec, przyznał, że bardzo chciał mieć syna. Dopóki nie znaliśmy płci dziecka, opowiadał, że to będzie córka, snuł wizje, jak będą dogadywać się z Jagną. Ale spełniło się jego marzenie.

Anna Starmach powiedziała, że z jednej strony się cieszy, iż będzie to synek, z drugiej zastanawia się, co zrobi z ubrankami po starszej córce:

Bardzo się cieszę, że przywitam syna, a z drugiej strony, kto będzie nosił te wszystkie piękne sukienki po Jagnie, których ani razu nie włożyła, bo nie zdążyła? Teraz kupuję rzeczy w kolorze niebieskim i szarościach, to zupełnie inna rzeczywistość. Mamy „problem”, bo pokój Jagny jest różowy, a za chwilę będzie dzielić go z bratem. Pytam męża, co z tym różem zrobić? Zobaczymy…

Przyszła mama ujawniła, że zastanawia się, jak Jagna będzie traktować młodszego brata i jak w przyszłości ułożą się ich relacje:

Na razie przytula się do brzuszka, głaszcze go, dużo rozmawiam. Intryguje mnie, na ile ona to rozumie, bo czasami sama nie pojmuję tego cudu, że noszę w brzuchu małego człowieka. Jak o się dzieje? Co on tam sobie myśli?

Gwiazda MasterChefa skomentowała imię drugiego dziecka. Powiedziała, że chociaż jeszcze o nim nie zdecydowali, wiedzą, że powinno być one tradycyjne, polskie:

W domu trwa wielka dyskusja, nie zdradzę typów, ale będzie to tradycyjne polskie imię. Wierzę, że w imieniu jest moc. Imię Jagna jest rzadkie, ma temperament, charakter i taka jest nasza córka. Chciałabym mieć już imię dla synka. Czuję taką potrzebę i komunikuję ją mojemu mężowi. Jagna miała imię od samego początku. […] A braciszek nie ma nawet imienia. Jest to trochę niesprawiedliwe.

Całość rozmowy można znaleźć w nowym numerze magazynu Viva!, który w czwartek trafił do sprzedaży.


Anna Starmach na okładce magazynu Viva!

Anna Starmach na okładce magazynu Viva!

Anna Starmach w drugiej ciąży. Ma coraz większy brzuszek

Anna Starmach w drugiej ciąży. Ma coraz większy brzuszek

Anna Starmach w drugiej ciąży na zdjęciu z Jagienką

Anna Starmach w drugiej ciąży na zdjęciu z Jagienką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×